سرهای بی کلاه در سراهای کالا!

رکود ۹۰ درصدی بازار لوازم خانگی؛ فروش اقساطی با قیمت های نجومی در سراهای کالا با اعتبارات بانکی

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی می گوید: در حالی بازار درگیر رکود ۹۰درصدی است که سراهای کالا با اعتبارات بانکی، محصولات قسطی با قیمت های بالا می فروشند لذا اگر اعتباراتی هست باید صرف تولید شود.

ترفند جدید فروش لوازم خانگی؛

شست ها خبر دار می شوند؛ پشت پرده قسطی فروشی سراها به ناز شست خریداران

برخی فروشگاه های بزرگ عرضه لوازم خانگی در ایامی که قدرت خرید مردم به دلیل مشکلات مالی کاهش یافته است، اقدام به اجرای طرح های تبلیغاتی کرده اند که چندان جالب نیست!

تبلیغات یک فروشگاه در نوشهر برای خواننده لس‌آنجلسی

یک فروشگاه در نوشهر برای خواننده لس‌آنجلسی در ساحل توسکاتک مازندران تبلیغات گسترده‌ای انجام داده است.

گرانی انحصاری در بازار لوازم خانگی/ حمایت از تولید کننده به ضرر مصرف کننده تمام شد

واردات لوازم خانگی از سال ۱۳۹۷ ممنوع است و لذا مصرف کنندگان مجبور هستند تا محصولات داخلی را با تنوع اندک و البته با قیمت های گزاف خریداری کنند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی مازندران:

یک انبار احتکار لوازم خانگی در مرکز مازندران کشف شد

رئیس پلیس امنیت اقتصادی مازندران از کشف یک انبار احتکار لوازم خانگی در ساری خبر داد و گفت: ارزش کالا‌های کشف شده از سوی کارشناسان ۴۰ میلیارد ریال برآورد شده است.

رئیس اتحادیه لوازم خانگی اعلام کرد:

خدمات پس از فروش برگ برنده لوازم خانگی ایرانی

رئیس اتحادیه لوازم خانگی تهران اعتقاد دارد که کالای ایرانی در داخل کشور تولید شده و در نتیجه شرکت ها همواره پابرجا هستند و از این بابت بهتر می توان به لوازم خانگی ایرانی اعتماد کرد.

فرمانده انتظامی مازندران خبر داد:

کشف یک‌هزار و ۱۲۰ دستگاه لوازم خانگی در یک انبار احتکار لوازم خانگی در آمل

فرمانده انتظامی مازندران از کشف یک هزار و ۱۲۰ دستگاه لوازم خانگی در یک انبار احتکار لوازم خانگی به ارزش ۱۰۰ میلیارد ریال در شهرستان آمل خبر داد.

نماینده اتاق اصناف ایران در مازندران:

تداوم تخلفات کارخانجات لوازم خانگی در سایه کم‌توجهی سازمان حمایت/چرخ بازار با یک شهر و دو نرخ نمی‌چرخد!

نماینده اتاق اصناف ایران در استان مازندارن، گفت:تخلفات شرکت‌های تولیدی را هم در بخش کیفیت کالا و هم در بخش نوع عرضه و قیمت فروش بارها به سازمان حمایت از مصرف کنندگان ارجاع داده‌ایم؛ اما هیچ‌گونه نظارت و پیگیری بر روند عملکرد شرکت‌های تولیدی وجود ندارد.

دادستان عمومی و انقلاب میاندورود خبر داد:

پلمب انبار احتکار لوازم خانگی در میاندورود/۹۰ میلیارد ریال کالا کشف و ضبط شد

دادستان عمومی و انقلاب میاندورود از پلمب یک انبار محتوی انواع لوازم خانگی در این شهرستان خبر داد و گفت: : حدود ۶ هزار دستگاه انواع لوازم خانگی به ارزش ریالی قریب به ۹۰ میلیارد ریال کشف و ضبط شد.

همه چیز را از یک برند نخرید!

تقلبی ها، اجناس اصل را به حاشیه برده اند/ لوازم خانگیِ خانه برانداز

بسیاری از مردم به دلیل اینکه خواستار خرید لوازم خانگی با کیفیت هستند، در بازار زیاد به جستجو می‌ پردازند که نتیجه آن در بعضی از مواقع، خرید کالای تقلبی به جای اصلی است.

تولید کننده کریستال‌های زینتی:

گلایه تولیدکنندگان کریستال از بانک‌ها / نوسانات ارز بازار را مختل کرده است

عدم حمایت بانک‌ها در مواقع اعطای تسهیلات به‌خصوص بهانه تراشی‌های مختلف برای وام‌هایی با کارمزد چهار درصد یکی از گلایه‌های تولید کنندگان است.

علیرغم عدم صدور مجوز از سوی وزارت صمت؛

قیمت‌ها در بازار لوازم خانگی افزایشی شد/تولیدکننده، فروشنده و خریدار همه ناراضی!

اگرچه وزارت صمت اعلام کرده است تاکنون مجوز افزایش قیمت لوازم خانگی را صادر نکرده است؛ اما تولید و عرضه کننده لوازم خانگی معطل این مجوز نمانده و افزایش قیمت اعمال کرده اند.

نائب رئیس دوم اتحادیه لوازم خانگی:

افزایش بی‌ضابطه قیمت لوازم خانگی/رکود در بازار حکمفرما است

نائب رئیس دوم اتحادیه لوازم خانگی با اعلام اینکه بسیاری از کارخانجات تولید کننده به بهانه افزایش قیمت فولاد، رنگ و مواردی از این دست، حدود 60 درصد قیمت کالای تولیدی خود را افزایش داده اند،گفت: به دلیل بالارفتن بی ضابطه قیمت‌ها، تقاضا پایین آمده و رکود در بازار حکمفرما است.

سخنگوی وزارت صمت:

مجوزی برای افزایش قیمت لوازم خانگی صادر نشده است

در روزهای قبل گزارش‌هایی از افزایش قیمت برخی برندهای لوازم خانگی منتشر شده بود؛ اما سخنگوی وزارت صمت اعلام کرد با توجه به اینکه صنایع تولیدکننده لوازم خانگی، لوازم خط تولیدشان را برای پنج ماه آینده با نرخ ارز قبلی خریده‌اند؛ نیازی به افزایش قیمت وجود ندارد.

با وجود فضای حمایتی از تولید داخل؛

نظارت مستمر که نباشد، خریداران سرکیسه می‌شوند

تجربه بیش از چهل سال اخیر نشان می‌دهد که هرگاه دستگاه‌های نظارتی و ماموران بازرسی در کف میدان بازار به نظارت و سرکشی می‌پردازند، مردم روی آرامش را در عرصه قیمت‌ها تجربه می‌کنند و بسیار نیز خرسندند، آنچه که امروز آن فضا را از دولت مردمی تمنا دارند.

صفحه 1 از 6