گارانتی‌های تقلبی لوازم خانگی در بازار/برگزاری چهارمین نمایشگاه عرضه محصولات لوازم خانگی

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی ضمن انتقاد از فروش کارت‌های گارانتی هولوگرام‌دار تقلبی لوازم خانگی به قیمت 500 تا 2500 تومان، از پیشنهاد ...

نکاتی مفید برای خرید پلوپز

از پلوپز می‌توان برای پختن برنج، غلات، دسرها و بخار پز کردن سبزیجات و پختن سوپ و خورشت استفاده کرد.

قیمت انواع یخچال ساید بای ساید +جدول

قیمت یخچال و فریزر ساید بای ساید اسنوا مدل SR-SL933LT در بازار 5 میلیون 610 هزار تومان است.

دیدار رئیس اتاق اصناف ساری با مدیرکل ارشاد استان مازندران

 

در این دیدار که در اتاق اصناف ساری برگزار شد؛ رئیس اتاق اصناف مرکز مازندران در خصوص تعامل بیشتر اتاق اصناف با ارشاد اسلامی تاکید کرد .

 

جدول/ قیمت ماشین ظرفشویی

قیمت ماشین ظرفشویی ۱۲ نفره ۶۹N۲۲ بوش ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است.

تولید لوازم خانگی با کیفیت مطلوب نیازمند ابزار است / تولیدات داخلی باید برند سازی شوند

رئیس اتحادیه لوازم خانگی تهران گفت: کارخانه های تولید لوازم خانگی داخلی توانمندی تولیدکالای با کیفیت را دارند، اما نداشتن ابزار و ماشین آلات پیشرفته و دانش و علوم نوین، مانع از توسعه و پیشرفت تولیدات داخلی است.

يادداشت/معصومه طاهري

نقش رسانه ملی در مصرف کالای داخلی

بی شک این جریان یک بام ودوهوایی رسانه ملی در تشویق و ترغیب به مصرف آن هم مصرف کالای ملی در راستای اقتصاد مقاومتی تنها با همایش و سمینار و سخنرانی کارشناسانه محقق نمی‌شود تا وقتی بسترسازی فرهنگی انجام نشود همه این برنامه‌ها آب در هاون کوبیدن است.

مس کاتدی از طریق بورس کالای ایران صادر می‌شود

مدیرعامل بورس کالای ایران گفت: صادرات مس کاتدی شرکت ملی صنایع مس ایران از طریق رینگ صادراتی بورس کالای ایران آغاز می شود

رئيس اتحاديه فروشندگان لوازم خانگي

سایه رکود بر بازار لوازم خانگی سنگینی می کند/ ضرورت اصلاح قیمت ها

طحان پور از تولیدکنندگان خواست با افزایش کیفیت مردم را به سمت بازار لوازم خانگی جذب کنند و زمینه رونق تولیدات داخلی را به ارمغان بیاورند.

تفاوت 20 برابری قیمت انواع یخچال فریزر

انواع یخچال فریزر که در مدل‌های مختلف و متنوعی در بازار لوازم خانگی عرضه می‌شود رنج قیمتی بین 600 هزار تا 12 میلیون تومان دارد.

کالای خارجی گوی سبقت را در تبلیغات ربود!

اگرچه مدت‌ها است که اعلام می‌شود برای اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و نیز جلوگیری از خروج ارزهای کشور در شرایط تحریم، به مردم توصیه می‌شود که کالای ایرانی بخرند، اما گویا درآمد تبلیغات کالاهای خارجی، به مذاق رسانه ملی و برخی مطبوعات خوش آمده و آنها مدام به تبلیغات کالاهای خارجی می‌پردازند و حاضر نیستند برای تبلیغ کالاهای ایرانی، از سود خود کمی کوتاه بیایند.

کاهش نرخ سود بانکی تصویب شد

دبیر انجمن تولید‌کنندگان و صادر‌کنندگان لوازم خانگی ایران با بیان این‌که تمامی مواد اولیه تولید کولر آبی از داخل کشور تامین می‌شود، از اصلاح گرید انرژی این محصول طی سال‌های اخیر خبر داد و گفت: کولرهای گازی به دلیل قیمت و مصرف بالای انرژی چندان مورد استقبال قرار نگرفت.

دلیل استقبال نشدن از کولرهای گازی در ایران چیست ؟

دبیر انجمن تولید‌کنندگان و صادر‌کنندگان لوازم خانگی ایران با بیان این‌که تمامی مواد اولیه تولید کولر آبی از داخل کشور تامین می‌شود، از اصلاح گرید انرژی این محصول طی سال‌های اخیر خبر داد و گفت: کولرهای گازی به دلیل قیمت و مصرف بالای انرژی چندان مورد استقبال قرار نگرفت.

صفحه 1 از 5