فروشنده قائمشهری:

بازار کساد سیسمونی کودک در آستانه نوروز

چراغیان، فروشنده سیسمونی کودک در قائمشهر، وضعیت بازار و کاسبی را در این صنف در آستانه نوروز خراب توصیف کرد.

رئیس اتاق بازرگانی مازندران تاکید کرد:

جلوگیری از قاچاق؛ مطالبه صنعت پوشاک مازندران

مهاجر، رئیس اتاق بازرگانی مازندران با اشاره به این که قاچاق به صنعت پوشاک در استان لطمه زده است، خواستار برنامه ریزی برای مقابله با آن شد.

طی روزهای 28 آذرماه الی دوم دی‌ماه انجام می‌گیرد؛

برگزاری نخستین فن‌بازار پوشاک بانوان در مازندران/لزوم نقش آفرینی اتحادیه‌های صنفی پوشاک و خیاطان

مهدی‌زاده از برگزاری اولین فن‌بازار پوشاک مازندران با رویکرد طرح نوآورانه در حوزه پوشاک بانوان طی روزهای 28 آذرماه الی دوم دی‌ماه در نمایشگاه بین‌المللی نیاوران همزمان با نمایشگاه بزرگ چله شو خبر داد.

جای مانتوهای پوشیده و اسلامی در ویترین ها خالی است؛

ویترین فروشگاه ها در قبضه پوشاک قاچاق/چرخ خیاطان نمی چرخد

بابل- جای مانتوهای پوشیده و اسلامی در ویترین فروشگاه ها خالی است و البسه غیرمتعارف و قاچاق خودنمایی می کنند و سبب شده تا دانشجویان برای خرید مانتوی مناسب تمام شهر را زیرپا گذارند.

معاون دادگستري مازندران اعلام کرد:

حبس و پلمب در انتظار واحدهای عرضه‌کننده البسه نامتعارف

معاون دادگستری کل مازندران گفت: آن دسته از افرادی است که به‌عنوان کسبه در جامعه مشغول فعالیت هستند، اگر چنانچه اقدام به فروش البسه غیرشرعی که عفت جامعه را زیرسوال می‌برد، کنند؛ جدای از مجازات حبس و مجازات جریمه، مجازات ابطال پروانه کسب و پلمب واحد صنفی نیز در انتظارشان است.

گسترش هنجارشکني در قبال بي‌تفاوتي‌ها

تمسخر چفیه در برخی مانتوها؟ +عکس

قطعا نمی‌توان طراحی چفیه بر روی مانتوهایی که بی‌حجابی را رواج می‌دهند صرفا نوعی هنر و تنوع در تولید تلقی کرد؛ اما جای تعجب دارد که مسئولان فرهنگی از زمانیکه مانتوهای جلو باز به بازار آمدند همچنان سکوت کرده‌اند.

هرگز لباس‌های ویترین مغازه‌ها را نخرید

کارشناسان دریافته‌اند که بیشتر لباس‌های نو در مغازه‌ها برای جلوگیری از چروک، کثیف شدن و حتی پوسیدگی اسپری بدون بو و رنگ زده می‌شود.

صادرات ۹۵۰ میلیون دلاری صنایع نساجی/ تدوین سند راهبردی پوشاک

 مدیرکل صنایع نساجی پوشاک و چرم وزارت صنعت ، معدن و تجارت کشور، میزان صادرات صنعت نساجی کشور را سالانه ۹۵۰ میلیون دلار بیان کرد.

اختصاصي/ با حضور رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت انجام پذيرفت

نخستین گردهمایی فعالان پوشاک در دانشگاه آزاد اسلامی قائم شهر

نخستین گردهمایی فعالان پوشاک در دانشگاه آزاد اسلامی  قائم شهر با حضوررئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران ،  برندهای مطرح پوشاک و تولید کنندگان منسوجات خانگی برگزار شد.

آغاز به کار مجدد کارخانه نساجي مازندران

رکود صنعت نساجی و پوشاک؛ اینجا هم پای چشم بادامی ها در میان است

نساجی و پوشاک برگ برنده ای برای اقتصاد مقاومتی به شمار می روند، اما اکنون تولیدات مهد منسوجات و ریسندگی جهان در مازندران با برندهای غیراصیل چشم بادامی و ترک عرضه می شود.

معاون اسبق وزارت صنعت :

تحریم مشکل اقتصاد کشور نیست

سید رضا فاطمی امین معاون اسبق برنامه ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت در تحلیل خود از آثار تحریم ها بر اقتصاد کشور می گوید: اینکه گفته شود تحریم ها روی اقتصاد کشور اثر نداشته حرف غلطی است ولی غلط تر آن است که گفته شود با برداشته شدن تحریم ها اوضاع اقتصاد کشور خوب می شود چون هنوز بیماری اصلی پا بر جاست.

خروج سالانه ۳هزار میلیارد تومان با قاچاق ۹۹درصدی روسری‌ از چین و ترکیه

مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید با بیان اینکه ۹۹ درصد از روسری در کشور از ترکیه و چین به صورت قاچاق وارد می‌شود گفت:حمایت ازصنایع کوچک عضو حیاتی اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی حمایت از کارگر ایرانی است.

رييس اتحاديه دارندگان نمايشگاه اتومبيل

فقط خودروهای ارزان خریدار دارند

رییس اتحادیه دارندگان نمایشگاه و فروشندگان اتومبیل با بیان اینکه بازار خرید و فروش خودرو راکد است، گفت: مردم منتظر نتایج توافقات لوزان هستند و در مقایسه با سال گذشته میزان خرید و فروش نزدیک به صفر است.

پرتقاضاترین خودروهای کشور کدامند؟

رییس اتحادیه دارندگان نمایشگاه و فروشندگان اتومبیل با بیان اینکه بازار خرید و فروش خودرو راکد است، گفت: مردم منتظر نتایج توافقات لوزان هستند و در مقایسه با سال گذشته میزان خرید و فروش نزدیک به صفر است.

هشدار درباره آلودگي خرماهاي اهدايي عربستان

بسيج پزشکي ايران نسبت به خرماهاي آلوده عربستان سعودي که در قالب هديه و کمک به برخي کشورها از جمله افغانستان ارسال مي‌شود، هشدار داد.

صفحه 1 از 7