عضو هیئت مدیره میدان میوه و تره بار ساری:

کنتورهای آب و گاز میدان میوه و تره بار ساری نصب می شود

ساری- رحمانی، عضو هیئت مدیره میدان میوه و تره بار ساری گفت: کنتورهای آب و گاز در میدان جدید به زودی نصب می شود تا مشکل غرفه داران رفع شود.

آغاز به‌کار میدان جدید میوه و تره بار ساری

میدان جدید میوه و تره بار ساری سرانجام آغاز بکار کرد و میدان قدیمی قرق برای همیشه تعطیل شد.

طی روز جاری صورت گرفت؛

بازدید فرماندار ساری از آغاز بکار رسمی میدان میوه و تره بار/تعیین تکلیف میدان بار قدیم تا یک ماه آینده

سرانجام شمارش معکوس در بهره‌برداری میدان میوه و تره‌بار ساری به پایان رسید و وعده‌ها در ارتباط با فعالیت میدان میوه و تره‌بار مرکز مازندران به حقیقت تبدیل شد.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس:

پرتقال با قیمت مناسب از باغداران خریداری نشده است

زارعی، عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به اینکه مازندران بخش عمده ای از مرکبات کشور را تامین می‌کند، گفت: متاسفانه پرتقال از باغداران با قیمت مناسب خریداری نشده است.

با برگزاری انتخابات داخلی؛

تعیین سمت هیات مدیره شرکت بارفروشان دشت سبز شمال انجام شد/ انتخاب حسن یعقوبیان به عنوان رئیس و فخرآوران به‌عنوان مدیرعامل

طی روز جاری انتخابات داخلی هیات مدیره جدید شرکت مجتمع بارفروشان دشت سبز شمال برگزار شد و گفت: در پایان برگزاری تعیین سمت داخلی، سیدحسن یعقوبیان به عنوان رئیس هیات مدیره، رضا صحراپیما نائب رئیس و امیرحسین فخرآوران نیز بعنوان مدیرعامل شرکت مجتمع بارفروشان دشت سبز شمال انتخاب شد.

آغاز به کار میدان بار جدید ساری در 5 فروردین

انتقال و فعالیت رسمی غرفه های میدان بار جدید ساری در پنجمین روز از نوروز انجام می‌شود.

رئیس اتاق اصناف کلاردشت:

راه اندازی میدان میوه‌وتره‌بار در کلاردشت/نمایشگاه بهاره تا 29 اسفند پذیرای شهروندان و مسافران است

رئیس اتاق اصناف کلاردشت از راه اندازی میدان میوه وتره‌بار در این شهرستان خبر داد و گفت:نمایشگاه فروش بهاره کلازدشت نیز که از 15 اسفندماه آغاز بکار کرده تا 29 اسفندماه پذیرای شهروندان ومسافران نوروزی است.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس:

واسطه ها مرکبات ۳ هزار تومانی را ۱۸ هزار تومان می فروشند

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس گفت: مرکباتی که کیلویی سه هزار تومان از باغدار خریداری شد در سورتینگ ها و توسط واسطه ها تا ۱۸ هزار تومان فروخته می شود.

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار مرکز مازندران:

قرعه‌کشی غرفه‌های میدان تره‌بار ساری انجام شد/تحویل کلید به مالکان طی چند روز آینده

فخرآوران رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار مرکز مازندران از انجام آیین قرعه‌کشی غرفه‌های میدان تره‌بار جدید ساری، خبر داد وگفت: با برگزاری این مراسم در روز جاری، تکلیف مالکیت هر 155 غرفه میدان جدید ساری روشن شد.

رئیس اتحادیه میوه‌وتره‌بار مرکز مازندران:

برگزاری مراسم قرعه‌کشی تحویل حجره‌های میدان تره‌بار ساری در 16 اسفندماه/ انتقال در 5 فروردین سال 1402 انجام می‌گیرد

فخرآوران رئیس اتحادیه میوه‌وتره‌بار مرکز مازندران گفت: در روز سه شنبه 16 اسفندماه مراسم قرعه‌کشی شرکت مجتمع بارفروشان دشت سبز شمال جهت تعیین مالکیت هر یک از غرفه‌ها انجام خواهد شد و در گام بعدی در روز 5 فروردین، انتقال به مکان جدید انجام خواهد شد.

بازار در آستانه نوروز؛

ارزانی به بازار میوه شب عید می‌رسد؟

بسیاری از دست‌اندرکاران بخش کشاورزی براین باورند که با ورود بخش خصوصی به امر ذخیره‌سازی و تنظیم بازار میوه شب عید، شاهد آرامش بازار خواهیم بود.

سرنخ گرانی در سطوح کلان است؛

رنج از گرانی می بریم نه گران فروشی/نظارت وارونه بر بازار شب عید

طباطبایی، کارشناس اقتصادی با بیان اینکه نظارت بر بازار شب عید خوب است اما گرانی‌ها هیچ ارتباطی به کسبه خرده پا ندارد، گفت: سرنخ گرانی‌ها در سطوح کلان است.

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار مرکز مازندران خبر داد:

برگزاری انتخابات هیات مدیره شرکت بارفروشان دشت سبز شمال+ نتایج/انتقال به میدان بار جدید ساری در 5 فروردین انجام می‌گیرد

امیرحسین فخرآوران از برگزاری مجمع عمومی شرکت مجتمع بارفروشان دشت سبز شمال در هفتم اسفندماه و تعیین نفرات هیات مدیره جدید با برگزاری انتخابات خبر داد و گفت: ضمن رد کلیه شایعات در خصوص تاخیر در فرآیند انتقال اعلام می‌کنم که در 5 فروردین 1402 انتقال به مکان جدید انجام و رسما میدان جدید مرکز استان، آغاز به کار خواهد کرد.

فرماندار شهرستان ساری:

میزکار فرمانداری کماکان در میدان تره‌بار مستقر است/هیچ مماشاتی در تاخیر انتقال به مکان جدید پذرفته نیست

فرماندار شهرستان ساری درباره آخرین وضعیت انتقال میدان میوه و تره‌بار این شهر گفت: جلسه‌‌ای در ارتباط با نحوه تقسیم و توزیع حجره‌ها در میدان میوه و تره‌بار جدید در حال برگزاری است تا انتقال مسالمت‌آمیز صورت گیرد، در حال حاضر نماینده فرمانداری در میدان بار برای کمک به انتقال مستقر است.

فرماندار چالوس:

نبود سردخانه علت اساسی گرانی انواع فرآورده‌های گوشتی در غرب مازندران/هرگونه مماشات مسوولان ناظر با فروشندگان متخلف قابل بخشش نیست

فرماندار چالوس گفت : نبود سردخانه در غرب مازندران یکی از علت های اساسی افزایش قیمت انواع فرآورده های گوشتی در این خطه گردشگرپذیر استان است که برای رفع این نارسایی تدبیری اندشیده شود.

صفحه 1 از 32