نوبرانه‌های سبز به بازار آمدند؛

قیمت ۲۵ تا ۳۰ هزار تومانی هر کیلوگرم نارنگی زودرس در بازار مازندران

نارنگی‌های سبز و نوبرانه مازندران در حالی وارد بازار شدند که گزارش‌های میدانی از بازار‌های مازندران نشان می‌دهد هر کیلوگرم نارنگی زودرس ۲۵ تا ۳۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی اعلام کرد:

موز دو نرخی شد/ عوامل موثر بر افزایش قیمت هندوانه

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی گفت: به دلیل بالا بودن نوسان قیمت طی هفته های اخیر، قیمت موز را بر اساس محصول هند یا اکوادور بودن، دو نرخی کرده ایم.

مازنداصناف گزارش می‌دهد؛

آخرین وضعیت میدان میوه و تره بار ساری 60 روز پس از آغاز فعالیت رسمی/با تمام توان پیگیر حل مشکلات موجود هستیم

60 روز از آغاز به کاررسمی میدان میوه و تره بار ساری گذشته است و هرچند، اوضاع بازار کم‌کم بر وفق مراد حجره داران می‌شود اما این مرکز همچنان نیازمند توجه مسئولان برای رفع کم وکاستی‌های موجود است.

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی اعلام کرد:

گرانی موز داریم اما گران‌فروشی خیر/ سیب در صدر گرانی‌ها

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی با بیان اینکه قیمت موز در سطح خرده فروشی بین ۸۸ تا ۹۵ هزار تومان است گفت: این روزها گرانی موز داریم اما گرانفروشی نه، چرا که قیمت ارز تعیین کننده نرخ وارداتی ها است.

فیلم| آخرین وضعیت میدان میوه و تره بار ساری 50 روزپس از افتتاح

تقریبا 50 روز از آغاز بکار میدان جدید میوه و تره بار ساری می‌گذرد و حجره داران همچنان مشغول بهسازی حجره‌ها هستند؛ چرخ حجره ها می چرخد و با ورود نوبرانه ها اوضاع بهتر هم خواهد شد.

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار بابل:

افزایش عرضه؛ قیمت نوبرانه‌ها را در بازار مازندران شکست/هر کیلو گوجه سبز 90 هزار تومان

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار بابل گفت: قیمت میوه‌های نوبرانه مانند چغاله بادام، گوجه‌سبز و توت‌فرنگی در بازارهای مازندران در حال کاهش است.

در دیدار فرماندار ساری با هیئت مدیره میدان میوه؛

آخرین وضعیت میدان بار جدید و قدیم ساری بررسی شد

طی روزجاری در دیدار فرماندار ساری با اعضای جدید هیئت مدیره میدان میوه و تره بار مرکز استان، آخرین وضعیت میدان قدیم و جدید مورد بررسی قرار گرفت.

طی روز جاری صورت گرفت؛

بازدید فرماندار ساری از آغاز بکار رسمی میدان میوه و تره بار/تعیین تکلیف میدان بار قدیم تا یک ماه آینده

سرانجام شمارش معکوس در بهره‌برداری میدان میوه و تره‌بار ساری به پایان رسید و وعده‌ها در ارتباط با فعالیت میدان میوه و تره‌بار مرکز مازندران به حقیقت تبدیل شد.

آغاز به‌کار میدان جدید میوه و تره بار ساری

میدان جدید میوه و تره بار ساری سرانجام آغاز بکار کرد و میدان قدیمی قرق برای همیشه تعطیل شد.

عضو هیئت مدیره میدان میوه و تره بار ساری:

کنتورهای آب و گاز میدان میوه و تره بار ساری نصب می شود

ساری- رحمانی، عضو هیئت مدیره میدان میوه و تره بار ساری گفت: کنتورهای آب و گاز در میدان جدید به زودی نصب می شود تا مشکل غرفه داران رفع شود.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس:

پرتقال با قیمت مناسب از باغداران خریداری نشده است

زارعی، عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به اینکه مازندران بخش عمده ای از مرکبات کشور را تامین می‌کند، گفت: متاسفانه پرتقال از باغداران با قیمت مناسب خریداری نشده است.

آغاز به کار میدان بار جدید ساری در 5 فروردین

انتقال و فعالیت رسمی غرفه های میدان بار جدید ساری در پنجمین روز از نوروز انجام می‌شود.

با برگزاری انتخابات داخلی؛

تعیین سمت هیات مدیره شرکت بارفروشان دشت سبز شمال انجام شد/ انتخاب حسن یعقوبیان به عنوان رئیس و فخرآوران به‌عنوان مدیرعامل

طی روز جاری انتخابات داخلی هیات مدیره جدید شرکت مجتمع بارفروشان دشت سبز شمال برگزار شد و گفت: در پایان برگزاری تعیین سمت داخلی، سیدحسن یعقوبیان به عنوان رئیس هیات مدیره، رضا صحراپیما نائب رئیس و امیرحسین فخرآوران نیز بعنوان مدیرعامل شرکت مجتمع بارفروشان دشت سبز شمال انتخاب شد.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس:

واسطه ها مرکبات ۳ هزار تومانی را ۱۸ هزار تومان می فروشند

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس گفت: مرکباتی که کیلویی سه هزار تومان از باغدار خریداری شد در سورتینگ ها و توسط واسطه ها تا ۱۸ هزار تومان فروخته می شود.

رئیس اتاق اصناف کلاردشت:

راه اندازی میدان میوه‌وتره‌بار در کلاردشت/نمایشگاه بهاره تا 29 اسفند پذیرای شهروندان و مسافران است

رئیس اتاق اصناف کلاردشت از راه اندازی میدان میوه وتره‌بار در این شهرستان خبر داد و گفت:نمایشگاه فروش بهاره کلازدشت نیز که از 15 اسفندماه آغاز بکار کرده تا 29 اسفندماه پذیرای شهروندان ومسافران نوروزی است.

صفحه 1 از 33