یک فعال صنفی بازار مرغ:

تقلب برخی کشتارگاه‌ها در ساری/مرغ‌ها آب بندی می‌شود

ساری- جعفری، فروشنده مرغ در ساری با اشاره به تقلب برخی کشتارگاه ها در پاک نکردن ضایعات گفت: هزینه این ضایعات از جیب مصرف کننده تامین می شود.

بر اساس بررسی‌های میدانی؛

قیمت مرغ به 11 هزار تومان زیر نرخ مصوب رسید

قیمت مرغ در بازار، کیلویی 52 هزار تومان به فروش می‌رود که 11 هزار تومان کمتر از نرخ مصوب است.

رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ و تخم‌مرغ مرکز مازندران:

عرضه مرغ در بازار مازندران زیر قیمت مصوب/تقاضا عامل گرانی 5 هزار تومانی این روزهای تخم‌مرغ

هاشمی با بیان اینکه در حال حاضر قیمت هر کیلو مرغ در بازار مازندران پایین‌تر از نرخ مصوب است؛ گفت: در حال حاضر هیچ مشکلی در تولید، نهاده و ذخیره‌سازی مرغ در استان وجود ندارد و خوشبختانه بازار هم به لحاظ قیمت و هم به لحاظ تامین در شرایط مطلوبی به سر می‌برد.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد

ضرورت ورود دستگاه‌های نظارتی درباره مرغ‌های وارداتی در بازار مازندران

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه استان مازندران بخشی از گوشت مرغ کشور را تامین می‌کند، گفت: با این وجود شاهد مرغ وارداتی در فروشگاه‌ها با قیمت ۴۵ تا ۴۸ هزار تومان هستیم.

نظارت با چه نهادی است؛

چرا نرخ مصوب مرغ در همه مغازه‌ها رعایت نمی‌شود؟

با وجود نرخ مصوب مرغ به ۶۳ هزارتومان آنطور که مشاهدات میدانی نشان می‌دهد برخی از مغازه‌ها این نرخ را رعایت نکرده و بالاتر از نرخ مصوب اقدام به فروش می‌کنند.

تحقق درخواست تولیدکنندگان؛

قیمت مصوب مرغ از ۵۹ هزار و ۸۰۰ تومان به ۶۳ هزار تومان افزایش یافت

معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت:‌ قیمت مرغ برای فروش در خرده فروشی های کشور با هدف کمک به تولید کنندگان و استمرار تولید تصویب شد.

سرپرست معاونت توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی مازندران:

مازندرانی‌ها مرغ را بالاتر از قیمت مصوب نخرند/ مردم یک مورد گرانفروشی را اطلاع رسانی کنند

سرپرست معاونت توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی مازندران، گفت: مازندرانی‌ها مرغ را بالاتر از قیمت مصوب نخرند و گران فروشی‌ها را حتما اطلاع دهند.

معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی مازندران:

عبور قیمت مرغ از نرخ مصوب/مشکل تولید نداریم

معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی مازندران گفت: قیمت مصوب مرغ در بازار ۵۹ هزار و ۸۰۰ تومان است و این نرخ ازسوی دولت اعلام شده است، در فروشگاه‌های بزرگ مرغ با همین قیمت درحال عرضه است ولی برخی واحدها رعایت نمی‌کنند.

افزایش قیمت بی‌رویه تا چگونگی کنترل بازار؛

کسری مرغ در مازندران نداریم/باید مرغ در بازار با قیمت ۵۹۸۰۰ تومان تنظیم بازار عرضه شود

رئیس سازمان جهادکشاورزی مازندران گفت: تنظیم بازار ۵۹ هزار و ۸۰۰ تومان قیمت مصوب برای یک کیلو مرغ گرم و ۴۸ هزار تومان برای هر کیلو مرغ منجد در نظر گرفت تا به دست مصرف‌کننده برسد و مازاد بر قیمت مصوب شامل تعزیر خواهد شد.

نه آن و نه این، نه بی‌نمک و نه شورشور؛

الآن چه وقت گران کردن است؟!/ دولت و ستاد تنظیم بازار به وظایف خود در تثبیت قیمت‌ها عمل کنند

در اغتشاشی که دشمنان با تکیه بر گسل‌های اجتماعی، که ناشی از فقرو فساد و تبعیض است، سعی دارند از اعتراض مشروع مردم سوءاستفاده کنند, گران کردن مرغ و تخم مرغ، بنزین پاشی به آتش آغتشاش است که دولت باید به بررسا و برخورد با عوامل این موضوع بپردازد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران:

نبود محدودیت در توزیع مرغ| دلالان بازار را به هم زدند

ساری- عنایتی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: هیچ محدودیتی برای توزیع گوشت مرغ منجمد نداریم و به قیمت ۴۸ هزار تومان به دست مصرف کننده می رسد.

داستان تکراری قیمت ها؛

مرغ هم قد گوسفند و بره شد!

ساری- مرغ دوباره با برهم زدن مصوبه های تنظیم بازاری پایش را از سفره بیرون گذاشت و از نظر قیمت هم رده گوشت گوسفند و بره زنده شد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران:

مرغ با قیمت بالاتر از قیمت مصوب نباید در بازار توزیع شود

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران، با اشاره به اینکه مرغ منجمد بدون هیچ محدودیتی حتی در روزهای تعطیل در سطح استان توزیع می شود؛ گفت: مرغ نباید بالاتر از قیمت مصوب در بازار توزیع شود.

​رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم‌گذار:

قیمت فعلی تخم‌مرغ واقعی نیست

مسئولان تنظیم بازار به تولیدکنندگان قول دادند که قیمت تخم‌مرغ را 31 شهریور مشخص کنند؛ اما جلسه‌ ستاد به دلیل شرایط ایجاد شده به تعویق افتاد و همچنان تولیدکنندگان با ضرر اقدام به تولید می‌کنند.

معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی مازندران:

اتحادیه مرغداران سبب افزایش قیمت مرغ در مازندران شده است

جعفری، معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی مازندران افزایش قیمت مرغ طی روزهای گذشته را در استان ناشی از شیطنت اتحادیه مرغداران اعلام کرد.

صفحه 1 از 17