نماینده ولی فقیه در مازندران:

مسئولان مانع واردات بی‌رویه برنج شوند

نماینده ولی فقیه در مازندران خواستار بررسی مجدد در رابطه با سرانه مصرف برنج و جلوگیری از واردات بی‌رویه آن شد و گفت: مدیران تا آخرین دقیقه‌ای که هستند باید کارشان را دقیق انجام دهند.

با اجرای طرح ثبت نام خودروهای فرسوده؛

پیکان اسقاطی طلا شد!

طرح فراخوان ثبت‌نام خودروهای فرسوده از امروز ۲۳ تیر استارت خورد و باعث افزایش قیمت پیکان در فضای مجازی شد.

معاون بازرسی اداره کل صنعت، معدن وتجارت مازندران خبر داد:

برگزاری طرح نظارتی بر مصالح فروشان مازندران

معاون اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان مازندران از برگزاری طرح نظارتی بر مصالح فروشان در استان خبر داد و گفت: این طرح که به مدت سه روز در سراسر استان برگزار شد.

معاون نظارت و بازرسی اتاق اصناف ایران مطرح کرد؛

اعمال نظارت ویژه بر بازار در ایام محرم و صفر/ رسیدگی به بیش از ۵۶ هزار فقره شکایت مردمی

بهنام نیک‌منش با اشاره به آمادگی بازرسان اتاق‌های اصناف و اتحادیه‌های صنفی برای نظارت ویژه بر بازار ایام ماه‌های محرم و صفر به تشریح اهم فعالیت‌های معاونت بازرسی و نظارت اتاق اصناف ایران پرداخت.

مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو:

اولویت جدید برای خریداران خودروهای وارداتی مشخص شد

مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو از اولویت‌های جدید برای خریداران خودروهای وارداتی بعد از تعطیلات ایام تاسوعا و عاشورا حسینی خبر داد.

استاندار مازندران تاکید کرد:

لزوم توجه صنعتگران به بازار فروش محصولات تولیدی پیش از سرمایه‌گذاری در مازندران

استاندار مازندران با بیان این که تامین سوخت واحدهای تولیدی و گره گشایی مشکلات آنها از جمله برنامه های جدی دولت محسوب می شود، گفت: تولیدکنندگان قبل از سرمایه گذاری بازار فروش آن محصول را مد نظر داشته باشند.

رقابت نابرابر پوشاک ایرانی با ته لنجی‌ها؛

قواره حمایت از تولیدکنندگان داخلی کوتاه است

در حالی پای حمایت از تولیدکنندگان داخلی صنعت پوشاک می‌لنگد که جدا از باخت برندهای داخلی در گوی رقابت با حتی پوشاک دست دوم خارجی، قیمت مناسب‌تر البسه فشن در برابر پوشاک ایرانی-اسلامی، هوشمندانه و هدفمند، زیست عفیفانه دختران این مرز و بوم را نشانه رفته است.

پویش با شما سیاه پوش می‌شویم؛

اتوی صلواتی پیراهن عزاداران حسینی در ایام دهه محرم

مسئول سازمان بسیج اصناف استان مازندران گفت: «پویش با شما سیاه پوش می شویم» در خصوص اتو کردن لباس های عزاداران حسینی با همکاری اتحادیه خشکشویی داران شهرستان های استان مازندران در حال انجام است.

معاون جهاد کشاورزی مازندران خبر داد:

جهش تولید مرغ در مازندران با مشارکت مردم

معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی مازندران گفت: جهش تولید تمام عیار با مشارکت مردم در تولید مرغ اتفاق افتاد که برای استمرار آن باید حمایت از ایجاد بازار و بستر صادرات مهیا شود.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر:

واردات برنج کمر اقتصاد مازندران را شکست

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران از واردات برنج به عنوان دغدغه یاد کرد و گفت: این مساله کمر اقتصاد مازندران را شکسته است.

دستورالعمل ضمانتنامه های بانکی اصلاح شد/ امکان واردات خودرو با ضمانتنامه

دستورالعمل ضمانت نامه های بانکی اصلاح شد که بر اساس آن اخذ ضمانت نامه بانکی بابت تأمین حقوق ورودی خودرو سواری برای مدت حداکثر سه ماهه امکان پذیر شده است.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران:

یک واحد نانوایی به ازای هر ۷۰۰ نفر در مازندران فعال است

ساری- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران گفت: شمار نانوایی های استان دو برابر متوسط کشوری است و به ازای هر ۷۰۰ نفر یک نانوایی وجود دارد.

معاون وزیر جهاد کشاورزی:

اختصاص ارز ترجیهی برای واردات برنج ضرورت ندارد

معاون امور زراعت وزیر جهاد کشاورزی گفت: در راستای حمایت از تولید کنندگان برنج داخلی، اختصاص ارز ترجیهی برای واردات این محصول ضرورت ندارد.

هم‌زمان با «21 تیرماه روز جهانی بدون پلاستیک» صورت گرفت:

توزیع کیسه‌ پارچه‌ای در نانوایی‌های ساری

شهرداری ساری به مناسبت «21 تیرماه روز جهانی بدون پلاستیک» 200 کیسه‌ پارچه‌ای را در تعدادی از نانوایی‌های مرکز استان، باهدف آگاه‌سازی شهروندان در رابطه با کاهش استفاده از کیسه‌های پلاستیکی و حفظ محیط‌زیست توزیع کرد.

رنج مضاعف کمبود و گران‌فروشی دارو در مازندران

کمبود و نایاب بودن برخی اقلام دارویی و تجهیزات درمانی و پزشکی در مازندران باعث شده تا موارد محدود موجودی این اقلام از سوی فروشندگان و عرضه کنندگان با قیمت های گزاف و خارج از نرخ تعرفه گذاری به افراد فروخته شود و به نوعی از "این آب گل آلود ماهی می گیرند".

صفحه 1 از 2466