نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس:

کاهش سهمیه آرد برای نانوایی‌های مازندران مشکل ساز شده است

زارعی، نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس گفت: کاهش سهمیه آرد برای برخی نانوایی ها در استان و در آستانه نوروز مشکلاتی را ایجاد کرده است.

استاندار مازندران خبر داد؛

مازندران استان اول کشور در پخت نان با کیفیت/ اجاره نانوایی‌ها ممنوع

استاندار مازندران با بیان این که، این استان رتبه اول کشور در توجه به کیفیت نان را در اختیار دارد، گفت: اجاره نانوایی‌ها باید با نظارت و بررسی دقیق دستگاه‌های مربوطه ممنوع شود.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران:

معرفی 170 خبازی مازندران به تعزیرات حکومتی/سهمیه نانوایی‌های متخلف به‌صورت هوشمند تعدیل می‌شود

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران با بیان این که :طرح تشدید نظارت بر واحدهای خبازی در تطعیلات نوروزی استان در حال انجام است؛ گفت: در صورت هرگونه مغایرت در عملکرد و عدم رعایت ضوابط ابلاغی، سهمیه واحدهای خبازی بصورت هوشمند تعدیل خواهد شد.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران:

مازندران ماهانه ۲۳۰۰ تن آرد نیاز دارد/ ۹۳۴ روستای استان فاقد نانوایی هستند

وفایی نژاد، مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران آرد مورد نیاز صنف و صنعت را در استان ماهانه دو هزار و ۳۰۰ تن اعلام کرد.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران:

اختصاص 22 هزار کیسه آرد برای نانوایی‌های کشیک نوروزی مازندران/با خریدوفروش‌های پی در پی و خبازی‌های استیجاری قاطعانه برخورد می‌شود

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران با اشاره به تخصیص ۲۲ هزار کیسه سهمیه آرد فوق العاده به واحدهای خبازی کشیک؛ گفت: خرید و فروش پی‌در پی و استیجاری بودن واحدهای خبازی از جمله تخلفاتی است که به‌طور جدی با آن‌ها برخورد و موجب ابطال پروانه کسب خواهد شد.

سرپرست سازمان صمت مازندران خبر داد؛

رفتار نامناسب رئیس اتحادیه خبازان کلاردشت در کمیسیون نظارت مرکز مازندران بررسی می‌شود

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران از بررسی رفتار رئیس اتحادیه خبازان کلاردشت با یک بانوی کلاردشتی در جلسه کمیسون نظارت استان خبر داد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مازندران:

اجرای فاز سوم هوشمندسازی یارانه نان از ۲۵ بهمن‌ماه در مازندران/سهمیه آرد نانوایی‌های فاقد دستگاه کارت خوان قطع می‌شود

خیریان‌پور از اجرای فاز سوم هوشمندسازی یارانه نان از ۲۵ بهمن‌ماه در مازندران خبر داد و گفت: قطع سهمیه آرد نانوایی‌های فاقد دستگاه کارت خوان در مرحله سوم اجرای طرح است.

زبان حال صنف خبرساز این روزها؛

دود تخلف نانوا در تنور بی تدبیری مسئولان؛ نان می سوزد/ تقاضای خارجی، خمیرمایه را هم کیمیا کرد

نانوایان کشور که این روزها با مشکل تامین خمیرمایه و همچنین به روز نشدن نرخ نان درگیر هستند معتقدند دولت باعث و بانی تخلفات آنها است و این مشکلات غالبا ناشی از نداشتن متولی مشخص برای صنف آرد و نان است.

مدیرعامل غله و خدمات بازرگانی مازندران خبر داد:

آغاز گام دوم هوشمندسازی عرضه نان با تشویق و تنبیه خبازان/۵۷۶۰ خبازی به کارتخوان هوشمند مجهز شده‌اند

پس از اتصال نانوایی‌ها به کارتخوان‌های هوشمند گام دوم این طرح که تشویق و تنبیه خبازان را به همراه دارد بزودی آغاز می‌شود.

مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی:

کمک‌هزینه نانوایان 2 برابر می‌شود

مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: در مرحله دوم طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان، محدودیت تولید نان به دلیل محدودیت سهمیه برای نانوایان برداشته می‌شود و جبران کمک‌هزینه نانوایان افزایش دوبرابری خواهد داشت.

سرپرست اداره کل صمت مازندران خبر داد:

تشکیل ۲۵۹۴ پرونده برای نانوایی‌های متخلف

سرپرست اداره کل صمت مازندران از تشکیل ۲۵۹۴ پرونده برای نانوایی‌های متخلف استان خبر داد.

مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی مازندران:

هیچ کمبودی در تامین گندم و آرد نداریم

مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی مازندران گفت: هیچ دغدغه‌ای را از باب تامین گندم و آرد در سطح استان مازندران دست‌کم تا عید نداریم.

استاندار مازندران:

خرید و فروش یک میلیاردی پروانه نانوایی ها/ سوداگری ها برچیده شود

ساری- استاندار مازندران با تاکید بر ساماندهی زنجیره صنعت نان گفت: خرید و فروش پروانه نانوایی با نرخ بالای یک میلیارد تومان زیبنده نیست و باید این سوداگری برچیده شود.

تداوم گلایه‌های مردمی از کیفیت نان؛

قد و وزن نان آب رفت/خمیرمایه هم نرخ آرد!

ساری- پنج هزار نانوایی مازندران سالانه نیازمند دو هزار و ۵۰۰ تن خمیرمایه هستند و گرانی و کمیابی سبب شده تا قد و وزن نان ها آب رود.

مشاور وزیر اقتصاد‌ اعلام کرد:

جزئیات‌ فاز دوم هوشمندسازی توزیع آرد و نان/ قیمت نان در فاز دوم هم گران نمی‌شود

مشاور وزیر اقتصاد‌ با اشاره به احصای انحراف 5 هزار تنی آرد‌ نانوایی‌‌ها با اجرای فاز اول هوشمندسازی توزیع آرد و نان، این عدد را 25 درصد مصارف روزانه آرد نانوایی‌ها اعلام کرد و گفت: در فاز دوم طرح، انحراف 5 هزار تنی آرد از شبکه نانوایی‌ها حذف می‌شود.

صفحه 1 از 3