اخبار صنفی شهر مياندرود
امام جمعه میاندورود:

قیمت پایین مرکبات در بازار، اجحاف در حق باغداران است/گلایه باغداران از برابری قیمت امسال مرکبات سر باغ با سال گذشته

میاندورد- امام جمعه میاندورود قیمت پایین مرکبات در بازار را اجحاف در حق باغداران دانست و گفت: باغداران از وضعیت کنونی قیمت ها نگران هستند.

سرپرست انتظامی شهرستان میاندورود خبر داد

کشف 700 میلیون ریالی آرد قاچاق در میاندورود/عامل غیر مجاز تهیه و توزیع آرد گندم دستگیر شد

سرپرست انتظامی شهرستان میاندورود از کشف 6 تن و نیم آرد خارج از شبکه توزیع در بازرسی از یک دستگاه خودروی ایسوزو خبر داد و گفت: ارزش ارزش آردهای کشف شده را بالغ بر 700 میلیون ریال برآورد شده است.

سرپرست انتظامی شهرستان میاندورود خبر داد

کشف 700 میلیون ریالی آرد قاچاق در میاندورود/عامل غیر مجاز تهیه و توزیع آرد گندم دستگیر شد

سرپرست انتظامی شهرستان میاندورود از کشف 6 تن و نیم آرد خارج از شبکه توزیع در بازرسی از یک دستگاه خودروی ایسوزو خبر داد و گفت: ارزش ارزش آردهای کشف شده را بالغ بر 700 میلیون ریال برآورد شده است.

يادداشت؛

بلایی که تاکسی‌های اینترنتی بر سر آژانس‌ها آورده‌اند!

از کارمندی که در بازگشت ازاداره با اینکه نیازی ندارد و درمسیرچند سرویس انجام می‌دهد گرفته تاجوانی که برای تنوع اقدام به سرویس دهی می‌کند؛ هیچ‌کس به این فکرنمی‌کند که همین سرویس‌های کوچک شاید سبد درآمدی راننده‌ای که ساعت‌ها درنوبت انتظار نشسته است را خالی‌تر می‌کند.

يادداشت؛

نخبه‌کُشی نکنیم

یکی از مهمترین عوامل مشکلات امروز جامعه، نخبه کشی به بهانه منافع شخصی یا جناحی است؛ معضلی که از آغازین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی ایران توسط دشمن و گاه افراد ناآگاه ترویج شد همین خودزنی نیروهای انقلابی ولایی بوده است.

مسئول نمايندگي ولي فقيه در سپاه مياندورود:

کمک مومنانه لبیک به ندای رهبری است/فقر فرهنگی و مهارت پیچیده‌تر از فقر اقتصادی

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه میاندورود با بیان اینکه کمک مومنانه یکی از مظاهر خط امام راحل و لبيک به رهبری است؛ گفت: نازل‌ترين نوع فقر، فقر اقتصادی است، اما فقر فرهنگی و فقر مهارت با سبد کالا حل نمی‌شود و پيچيده‌تر است.

ساري؛ شهر بي‌شهردار و شورا !

هر چه بِگَندد نمکش می‌زنند؛ وای به روزی که بِگَندد نمک!/شورای ساری در یک قدمی انحلال

در حالی دل مردم شهر به نظارت شورا جهت عدم انجام تخلف در شهرداری، خوش بود که حالا در پی تخلفات متعدد 6 نفر از اعضای 9 نفره شورا، در یک قدمی انحلال قرار دارد...

شکوفه‌باران «کمک‌های مومنانه» در بهار همدلی

این روزها، که کمک‌ها، مومنانه گل کرده است، بهار دیدنی‌تر شده است؛ این‌بار بهار، تمام خانه‌های شهر را شکوفه‌باران کرده است؛ شکوفه‌هایی که عطر خوش مواسات و همدلی را در تمام شهر پراکنده کرده‌اند.

کرونا را شکست مي‌دهيم؛

تکرار حال‌وهوای «والفجر»ها این‌بار در مراکز درمانی/دفاع مقدس «مدافعان سلامت» پای سلامتی

این روزها که همه، دلهره از ابتلا به ویروسی ناشناخته و نامرئی را دارند و کمتر کسی جرأت مقابله رو در رو با آن را دارد، امروز جوانانی از جنس مدافعان سلامت، در خط مقدم نبرد، سینه سپر کرده‌اند و شجاعانه آمدند تا نفس کرونا را نگرفته‌اند، از میدان عقب نکشند.

مرتضي هاشم‌پور تشريح کرد

چالش‌ها و فرصت‌های صنعت سیمان

صنعت سیمان یکی از موفق‌ترین صنایع ایران است که در طول ۳ دهه اخیر توانسته پیشرفت چشمگیری داشته باشد ازجمله «رتبه اول تولید در سال ۲۰۱۲م و رتبه چهارم در سال‌های اخیر .این گفته دکتر مرتضی هاشم‌پور است که در صنعت سیمان فعالیت جدی داشت و از تجربه و اطلاعات خوبی برخوردارمی باشد.

این روزها همه قاسم شده‌ایم

می‌بینی فرمانده! همه این روزها قاسم شده‌اند، حکم جهاد می‌خواهند.

مجتبي قرباني

قاسم‌ها در راهند، علمت روی زمین نمی‌ماند

روزی در همین بلاد، عباس، علمدار حسین را شهید کردند و حال تو را که علمدار سید علی بودی و بدان، علمت هیچ‌گاه روی زمین نمی‌ماند، قاسم‌ها در راهند و راهت را ادامه خواهند داد...

يادداشت؛

اربعین پای پیاده حَرَمت می‌چسبد

آری، راه حرمت روشن است، صراط مستقیمی با هزار و یک نشانه، در راه شرم است که در تناقض شوق دیدار حرمت، پای پیش‌ام را پس می‌کشد، با خودم می‌گویم با این کوله پر از معصیت، چگونه پای به حرم طیب حبیب بگذارم، این روی سیاه را خورشید فرا خوانده است...

در ميان صدها ربان قيچي‌شده؛

پسماند! گفتیم امسال خبرت می‌آید

چند سالی است که در میان پروژه‌های افتتاحی از هفته دولت گرفته تا دهه فجر، خبری از افتتاح حتی یک کارخانه زباله سوز در استان نیست؛ صبر پشت صبر دپو شده، دیگر نزدیک لبریز شدن است؛ گفتیم امسال دیگر خبرش می‌آید، به یک پروژه هم راضی بودیم!

شعبان حسین‌نژاد رئیس اتاق اصناف فریدونکنار شد

در پی تعیین سمت ترکیب جدید هیئت رئیسه اتاق اصناف فریدونکنار، شعبان حسین‌نژاد به‌عنوان رئیس این اتاق برای یک دوره چهار ساله معرفی شد.


صفحه 1 از 5