اتاق اصناف ایران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد:

عمده و خرده فروشان لاستیک «کد نقش» دریافت کنند

اتاق اصناف ایران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: دارندگان پروانه کسبِ رسته فروش لاستیک به سامانه جامع تجارت مراجعه کرده و نسبت به اخذ «کد نقش»، «تایید خرید» و «ثبت فروش» کالا‌ اقدام کنند.

معاون نظارت اداره کل صنعت، معدن و تجارت مازندران:

آغاز رزمایش تشدید نظارت و بازرسی بر بازار لاستیک و روغن خودرو در مازندران/با متخلفان قاطعانه برخورد می‌شود

معاون بازرسی سازمان صمت مازندران از آغاز رزمایش تشدید نظارت و بازرسی بر بنگاه‌های اقتصادی استان خبر داد و گفت: این طرح با اولویت نظارت بر بازار لاستیک و روغن موتور خودرو انجام خواهد پذیرفت.

نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

افزایش قیمت و کمبود تایر با ادعای پاسخگو بودن تولید داخل همخوانی ندارد

نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: در دو حوزه روغن موتور و لاستیک همواره در کشور با حاشیه‌هایی درگیر هستیم که علت این موضوع را باید در انحصار برخی مجموعه‌ها در تولید جستجو کرد.

رئیس انجمن صنفی صنعت تایر ایران:

هر کیلو لاستیک در دنیا ۳ ​​​​​​ دلار و در کشور۲ دلار است/تعادل بازار تایر مشروط بر آزادسازی قیمت

میرزایی رئیس انجمن صنفی صنعت تایر ایران، گفت: در بازارهای جهانی تایر ۳ دلار به ازای هرکیلو فروخته می شود، اما در کشور تولیدکنندگان تایر با ۲ دلار به ازای هر کیلو آن را عرضه می کنند.

فیلم| ایمانی از انحصار ویژه بازار لاستیک پرده برداشت/لزوم ورود دولت به ابهامات بازار فروش

رئیس اتاق اصناف ساری از انحصار ویژه در بازار لاستیک پرده برداشت و گفت: ضروری است با توجه به ابهامات موجود در عرضه و توزیع لاستیک، دولت با ورود جدی به این موضوع، تصمیمات عاجلی را برای بازگشت آرامش به بازار لاستیک اتخاذ نماید.

رئیس اتحادیه لاستیک فروشان مرکز مازندران:

ضرورت ورود دولت به ابهامات بازار فروش لاستیک/ پلتفرم‌های نوظهور آرامش را از بازار لاستیک گرفت!

رئیس اتحادیه لاستیک فروشان ساری با بیان اینکه پلتفرم‌های نوظهور تنها باعث متضرر شدن عمده فروشان و خرده فروشان بازار لاستیک شده‌اند؛ گفت: ضروری است با توجه به ابهامات موجود در عرضه و توزیع لاستیک، دولت با ورود جدی به این موضوع، تصمیمات عاجلی را برای بازگشت آرامش به بازار لاستیک اتخاذ نماید.

واردات، چوب لاي چرخ اقتصاد داخلي است

واردات کالا‌های خارجی سم مهلک برای اقتصاد داخلی/ فرهنگ استفاده از کالا‌های داخلی نهادینه شود

واردات کالا‌های خارجی سم مهلکی برای اقتصاد داخلی بوده و برای مقابله با ورود کالا‌ها خارجی باید استفاده از کالا‌های داخلی به فرهنگ تبدیل شود.

شالیکاران مازندران با کمبود نشا شالی مواجه شدند

 از آنجایی که بیش از 90 درصد تهیه بذر و خزانه گیری نشا شالی همچنان در مازندران به حالت سنتی است، به دلیل تغییرات شرایط آب و هوایی و بی توجهی به آزمایشات خاک ،شالیکاران با کمبود نشا شالی مواجه شدند.

همه مارک‌های خارجی در بازار «کیلویی‌ها»!

چند سالی است تب «مارک‌پوشی» میان جوانان ایرانی رواج پیدا کرده و پول‌های زیادی برای خرید لباس‌های مارک‌دار پرداخت می‌شود؛ غافل از اینکه بسیاری از این مارک‌ها در بازار پاچنار به شکل عمده خرید و فروش می‌شوند.

افزایش چراغ خاموش کرایه تاکسی در مازندران

بحث افزایش کرایه تاکسی هر سال بعد از عید دغدغه جدی رانندگان تاکسی در مازندران و سایر استان‌های کشور است.

چهار شاسی بلند ارزان قیمت + مشخصات

تا مدتی پیش اگر با بودجه حدود ۱۰۰ میلیونی قصد خرید خودرویی شاسی بلند داشتید، انتخاب‌های زیادی پیش رویتان نبود، اما اگر می خواهید انتخابی متفاوت و با قیمت مناسب داشته باشید با این گزارش همراه باشید.

2 شاسی بلند آینده ایران‌خودرو +عکس

این روزها در دنیای خودرو دیگر نمی توان مانند قبل به طور قطع خودروهای مختلف را در کلاس های صد در صد مجزا طبقه بندی کرده و تقریبا بسیاری از مدل های تازه متولد شده شهری در یک سگمنت میانی قرار می گیرند.

قربانيان برندهاي خارجي؛

۶۰درصد لاستیک مصرفی کشور وارداتی است

رئیس اتحادیه فروشندگان لاستیک با اشاره به اینکه ۴۰ درصد لاستیک های مصرفی تولید داخل کشور است و ۶۰ درصد وارداتی است گفت: لاستیک‌ تولید داخل کشور یا وارداتی مستقیم به دست واحدهای صنفی نمی‌رسد و وجود واسطه‌ها و دلالان باعث گرانی می‌شود.

رئيس اتحاديه فروشندگان روغن:

تقلبی بودن 60 درصد روغن موتورهای خارجی در ایران!

رئیس اتحادیه فروشندگان لاستیک، روغن، پنچرگیران، فیلترسازان و فیلترفروشان تهران گفت: حدود60 درصد روغن‌های موجود در بازار تقلبی‌ است، به طوری که بیشتر روغن‌های خارجی در ایران و در کارگاه‌های غیرمجاز تولید می‌شود.

نقد و بررسی HTC M9 + تصاویر و مشخصات

ازنظر طراحی می‌توان گفت که HTC One M9 یکی از زیباترین طراحی‌های بازار تلفن همراه را در اختیار دارد و به همین خاطر قرار دادن آن در یک قاب پلاستیکی چندان به زیبایی آن کمک نخواهد کرد.

صفحه 1 از 13