اخبار صنفی شهر ساري
عضو هیئت مدیره میدان میوه و تره بار ساری:

کنتورهای آب و گاز میدان میوه و تره بار ساری نصب می شود

ساری- رحمانی، عضو هیئت مدیره میدان میوه و تره بار ساری گفت: کنتورهای آب و گاز در میدان جدید به زودی نصب می شود تا مشکل غرفه داران رفع شود.

طی روز جاری صورت گرفت؛

بازدید فرماندار ساری از آغاز بکار رسمی میدان میوه و تره بار/تعیین تکلیف میدان بار قدیم تا یک ماه آینده

سرانجام شمارش معکوس در بهره‌برداری میدان میوه و تره‌بار ساری به پایان رسید و وعده‌ها در ارتباط با فعالیت میدان میوه و تره‌بار مرکز مازندران به حقیقت تبدیل شد.

با برگزاری انتخابات داخلی؛

تعیین سمت هیات مدیره شرکت بارفروشان دشت سبز شمال انجام شد/ انتخاب حسن یعقوبیان به عنوان رئیس و فخرآوران به‌عنوان مدیرعامل

طی روز جاری انتخابات داخلی هیات مدیره جدید شرکت مجتمع بارفروشان دشت سبز شمال برگزار شد و گفت: در پایان برگزاری تعیین سمت داخلی، سیدحسن یعقوبیان به عنوان رئیس هیات مدیره، رضا صحراپیما نائب رئیس و امیرحسین فخرآوران نیز بعنوان مدیرعامل شرکت مجتمع بارفروشان دشت سبز شمال انتخاب شد.

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار مرکز مازندران:

قرعه‌کشی غرفه‌های میدان تره‌بار ساری انجام شد/تحویل کلید به مالکان طی چند روز آینده

فخرآوران رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار مرکز مازندران از انجام آیین قرعه‌کشی غرفه‌های میدان تره‌بار جدید ساری، خبر داد وگفت: با برگزاری این مراسم در روز جاری، تکلیف مالکیت هر 155 غرفه میدان جدید ساری روشن شد.

رئیس اتحادیه میوه‌وتره‌بار مرکز مازندران:

برگزاری مراسم قرعه‌کشی تحویل حجره‌های میدان تره‌بار ساری در 16 اسفندماه/ انتقال در 5 فروردین سال 1402 انجام می‌گیرد

فخرآوران رئیس اتحادیه میوه‌وتره‌بار مرکز مازندران گفت: در روز سه شنبه 16 اسفندماه مراسم قرعه‌کشی شرکت مجتمع بارفروشان دشت سبز شمال جهت تعیین مالکیت هر یک از غرفه‌ها انجام خواهد شد و در گام بعدی در روز 5 فروردین، انتقال به مکان جدید انجام خواهد شد.

رئیس اتاق اصناف ساری خبر داد

نمایشگاه بهاره ساری از 15 الی 24 اسفندماه در مرکز نمایشگاهی نیاوران برگزار می‌شود/تشدید نظارت‌ها بر بازار ساری

ایمانی، رئیس اتاق اصناف مرکز مازندران گفت: نمایشگاه بهاره ساری از 15 الی 24 اسفندماه در محل مرکز نمایشگاهی نیاوران برگزار خواهد شد.

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار مرکز مازندران خبر داد:

برگزاری انتخابات هیات مدیره شرکت بارفروشان دشت سبز شمال+ نتایج/انتقال به میدان بار جدید ساری در 5 فروردین انجام می‌گیرد

امیرحسین فخرآوران از برگزاری مجمع عمومی شرکت مجتمع بارفروشان دشت سبز شمال در هفتم اسفندماه و تعیین نفرات هیات مدیره جدید با برگزاری انتخابات خبر داد و گفت: ضمن رد کلیه شایعات در خصوص تاخیر در فرآیند انتقال اعلام می‌کنم که در 5 فروردین 1402 انتقال به مکان جدید انجام و رسما میدان جدید مرکز استان، آغاز به کار خواهد کرد.

معاون نظارت سازمان صمت مازندران:

۳۳ پرونده احتکار کالا در مازندران تشکیل شد

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت مازندران از تشکیل ۳۳ پرونده احتکار کالا سال جاری در استان خبر داد.

فرماندار شهرستان ساری:

میزکار فرمانداری کماکان در میدان تره‌بار مستقر است/هیچ مماشاتی در تاخیر انتقال به مکان جدید پذرفته نیست

فرماندار شهرستان ساری درباره آخرین وضعیت انتقال میدان میوه و تره‌بار این شهر گفت: جلسه‌‌ای در ارتباط با نحوه تقسیم و توزیع حجره‌ها در میدان میوه و تره‌بار جدید در حال برگزاری است تا انتقال مسالمت‌آمیز صورت گیرد، در حال حاضر نماینده فرمانداری در میدان بار برای کمک به انتقال مستقر است.

نماینده ولی فقیه در مازندران :

میدان جدید میوه و تره بار ساری به نام انقلاب اسلامی نامگذاری شود/ گره پروژه‌های نیمه تمام با کار شبانه روزی و انقلابی باز می‌شود

آیت الله لایینی با اشاره به لزوم واگذاری مسئولیت پروژه‌های نیمه تمام متعدد استان به افراد با روحیه انقلابی و جهادی گفت: پیشنهاد میکنم اگر نامی برای این میدان انتخاب نشده، با توجه به افتتاح آن در دهه فجر، نام میدان میوه و تره‌بار انقلاب اسلامی را انتخاب کنید.

نماینده ساری و میاندورود در مجلس:

میدان میوه و تره بار ساری باید تعیین‌کننده قیمت بازار مرکبات باشد/دولت وظیفه ندارد جلوی صادرات را بگیرد

زارعی در آیین افتتاح میدان میوه ساری با بیان اینکه تعیین کننده سیاست بازار و قیمت مرکبات باید این میدان باشد و نه بازار تهران؛ گفت: دولت وظیفه ندارد جلوی صادرات را بگیرد و باید در مسیر رشد تولید گام بردارد.

رئیس مجمع نمایندگان مازندران:

اوج همدلی میان مسئولان و مردم را در پروژه میدان تره‌بار ساری دیدیم

بابایی کارنامی با بیان اینکه اوج همدلی میان مسئولان و مردم را در پروژه میدان تره‌بار ساری دیدیم، گفت: باید دیگر پروژه‌های چند ده ساله ساری را به افتتاح برسانیم و مردم را امیدوار کنیم.

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار مرکز مازندران:

برگزاری مجمع عمومی سهامداران میدان میوه و تره بار ساری در سوم اسفندماه/فعالیت میدان جدید در نیمه نخست فروردین 1402 آغاز می‌شود

فخرآوران در آیین افتتاح پروژه میدان میوه و تره بار ساری ضمن قدردانی از صبوری مردم و تلاش همه مسئولان و دست اندرکاران این پروژه گفت: تحویل غرفه‌ها پس از برگزاری انتخابات در سوم اسفندماه و انتقال از میدان سابق به میدان جدید نیز در هفته نخست فروردین سال آینده صورت خواهد پذیرفت.

استاندار مازندران در آیین افتتاح میدان میوه و تره بار ساری:

برای تحقق مازندران قوی باید همه همدل و جهادی عمل کنند/نتیجه حمایت از بخش خصوصی افتتاح پروژه‌هایی نظیر میدان میوه است

استاندار مازندران با بیان اینکه باعث افتخار است که یک مجموعه بزرگی نظیر میدان میوه و تره بار ساری توسط بخش خصوصی سرمایه‌گذاری و به اتمام رسید؛ گفت: پیام این پروژه آن است که برای تبدیل به مازندران قوی باید همه همدل و جهادی عمل کنند.

صفحه 1 از 9