نماینده مردم بابل در مجلس:

برنج در شالیکوبی‌ها و پرتقال روی درخت مانده است

بابل- سعادتی، نماینده مردم بابل در مجلس با اشاره به وضعیت بد برنجکاران استان گفت: برنج در شالیکوبی ها و پرتقال روی درخت مانده است.

یک فعال صنفی بازار مرغ:

تقلب برخی کشتارگاه‌ها در ساری/مرغ‌ها آب بندی می‌شود

ساری- جعفری، فروشنده مرغ در ساری با اشاره به تقلب برخی کشتارگاه ها در پاک نکردن ضایعات گفت: هزینه این ضایعات از جیب مصرف کننده تامین می شود.

افزایش ۲۳ درصدی داد و ستد سهام در بورس منطقه‌ای مازندران

بورس منطقه ای مازندران طی هفته جاری شاهد دادو ستد ۱۰۴ میلیون و ۱۳۷ هزار و ۱۵۰ سهم بود که نسبت به هفته قبل رشد ۲۳ درصدی داشته است.

مدیر عامل اتحادیه باغداران مازندران:

چرا پرتقال جنوب گران‌تر از مرکبات شمال شد؟

پرتقال ارقام متعددی دارد که تامسون یکی از پرطرفدارترین آن‌ها است، رقمی که در شمال و جنوب کشور تولید می‌شود و شکل و کیفیت آن‌ها با یکدیگر متفاوت است.

عضو شورای سیاستگذاری خانه کشاورز کشور:

خواربارفروشان مازندرانی نیز برنج خارجی می فروشند| انتقاد از نبود حمایت از تولید داخلی

ساری- اکبری، عضو شورای سیاستگذاری خانه کشاورز کشور گفت متاسفانه خواربارفروشان نیز برنج خارجی می فروشند و برنامه ای برای حمایت از تولید داخلی وجود ندارد.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی مازندران:

۱۵ هزار کارتخوان اجاره‌ای و بی‌هویت در مازندران مسدود شد/30 آذرماه؛ آخرین مهلت اتصال کارتخوان به پرونده مالیاتی

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی مازندران با بیان اینکه فعالان اقتصادی در حوزه‌های مختلف تنها تا پایان ماه جاری فرصت دارند تا نسبت به اتصال کارتخوان‌های خود به پرونده مالیاتی‌شان اقدام کنند؛ گفت: ۱۵ هزار و ۲۱ کارتخوان غیرمجاز و بی‌هویت در مازندران، از ابتدای سال جاری تاکنون مسدود شد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس:

تمام کارگران ساختمانی بیمه می‌شوند/حمایت تمام قد مجلس از مطالبه‌ای روی زمین مانده

عضو کمیسیون اجتماعی و رئیس فراکسیون کارگری مجلس از بیمه شدن تمام کارگران ساختمانی خبر داد.

سرپرست سازمان صمت مازندران اعلام کرد:

برقراری سوبسید کارگو برای صادرکنندگان مازندرانی

سرپرست سازمان صمت مازندران گفت: با پیگیری‌های مستمر انجام شده از امروز یارانه جهت کارگو یا حمل هوایی محصولات صادراتی استان، برقرار است و صادرکنندگان می‌توانند با اخذ معرفی‌نامه از سازمان صمت استان و عقد قرارداد از این سوبسیدجهت حمل و نقل هوایی محصولات صادراتی استفاده کنند.

رئیس پایانه صادرات برنج ایران مطرح کرد:

دسترنج کشاورزان در انبار و برنج وارداتی در بازار/تعهدات ارزی محصولات کشاورزی برداشته شود

رئیس پایانه صادرات برنج ایران با بیان اینکه علیرغم رشد 20 درصدی تولید برنج طی سال جاری اما واردات دو برابر نیاز و نبود حمایت از بورس موجب اختلال در بازار شده است؛ گفت: تعهدات ارزی چالش بزرگ پیش روی محصولات کشاورزی است که باید از میان برداشته شود.

رئیس اتحادیه مرغ و تخم‌مرغ مرکز مازندران:

قیمت مرغ به 9 هزار تومان زیر نرخ مصوب رسید/افزایش تقاضا علت گرانی این روزهای تخم‌مرغ

در حالی قیمت مرغ پس از اصلاح ارز ترجیحی به 59 هزار و 500 تومان و پس از آن با انتقاد تولید‌کنندگان، کیلویی 63 هزار تومان مصوب شد که به گفته رئیس اتحادیه مرغ و تخم مرغ مرکز استان هم اکنون با قیمت 54 هزار تومان در حال عرضه به مشتریان است.

معاون اقتصادی رئیس جمهور:

500 هزار تن برنج مازاد در انبارهای مازندران وجود دارد

رضایی گفت: هم اکنون 500 هزار تن برنج اضافه در انبارهای مازندران وجود دارد که اعلام کردیم مسئولان استانی با اتخاذ راهکاری، برنج‌های مازاد کشاورزان را خریداری کنند و بازار کشور را آماده کنند تا این برنج‌ها به فروش برسد.

رئیس اتحادیه خبازان تنکابن:

آب‌فروشی به جای آرد فروشی/رطوبت بالا دلیل بوی بد این روزهای نان در تنکابن

برخی کارخانه داران بجای آرد فروشی آب فروشی می کنند و این می‌شود تا نان هایی که این روزها از تنورهای گرم نانوایی های تنکابن بیرون می آیند به دلیل رطوبت بالای آرد بوی کپک می دهد.

فرماندار نوشهر نسبت به ادامه فعالیت سنتی پایانه بار این شهرستان انتقاد کرد

فرماندار نوشهر با اشاره به راه اندازی سامانه هوشمند نوبت دهی در پایانه بار در این شهرستان غرب مازندران نسبت به ادامه فعالیت سنتی این مجموعه به روال گذشته انتقاد کرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مازندران:

بانک‌ها در پرداخت تسهیلات سرمایه در گردش، اصناف را در اولویت قرار دهند

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مازندران گفت: بانک‌ها در پرداخت تسهیلات سرمایه در گردش مورد نیاز، اصناف را در اولویت کاری خود قرار دهند. ‎

نماینده مردم بابل در مجلس:

درخواست از 2 وزیر برای تعیین قیمت تضمینی برنج و مرکبات/واردات از کشورهای تحریم‌کننده ایران متوقف شود

نماینده مردم بابل در مجلس گفت: از وزیر جهاد کشاورزی و وزیر اقتصاد و دارایی می خواهیم قیمت تضمینی برنج و مرکبات را تعیین کند تا دست دلالان در این زمینه کوتاه شود.

صفحه 1 از 861