مدیرکل دامپزشکی مازندران تشریح کرد:

عودت 10 هزار تن نهاده فاسد از بنادر مازندران تا آغاز صادرات آلایشات غیرخوراکی در مازندران

مدیرکل دامپزشکی مازندران گفت: در راستای تشدید نظارت‌ شبانه‌روزی دامپزشکی بر نهاده‌های وارداتی در بنادر سه‌گانه استان، از ابتدای امسال تاکنون ۱۰ هزار و ۵۰۰ تن نهاده فاسد بازگشت داده شد.

رئیس اتاق اصناف ایران:

رفع محدودیت عضویت بیش از دو دوره اعضای سازمان‌های صنفی نوید بخش روزهای روشن است

رئیس اتاق اصناف ایران با ابراز خرسندی از مصوبات امروز در مجلس شورای اسلامی پیرامون طرح اصلاح قانون نظام صنفی، این موفقیت بزرگ را به جامعه اصناف تبریک گفت.

گیربکس خودروهای چینی گران تر از خودروهای ژاپنی!

لوازم یدکی خودرو در سال آینده ۵۰ درصد گران می شود

حسینی رئیس اتحادیه لوازم یدکی خودرو گفت: با تصمیم وزارتین اقتصاد و صمت تعرفه واردات لوازم یدکی از ۵.۵ درصد به ۵۱ درصد رسیده، بنابراین لوازم یدکی خودرو سال آینده ۵۰ درصد گران می شود.

مدیرکل تعاون مازندران خبر داد؛

خرید ۱۱۰۰ میلیارد تومانی مازندرانی ها در طرح فجرانه

ساری- باقری، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: مردم استان تاکنون یک هزار و ۱۰۰ میلیارد ریال تومان در قالب طرح فجرانه کالا خرید کردند.

رئیس اتحادیه صنف میوه و تره‌بار مرکز مازندران تشریح کرد:

حال ناخوش بازار مرکبات تا پابرجایی مشکلات زیرساختی در میدان جدید میوه‌وتره‌بار ساری

رئیس اتحادیه صنف میوه و تره‌بار مرکز مازندران با بیان اینکه وضعیت بازار مرکبات چندان تعریفی ندارد؛ گفت: هم‌اکنون مشکلاتی در حوزه آب، مخابرات، اینترنت و مسائلی از این دست داریم که همچنان مرتفع نشده است.

رئیس انجمن مهندسین مجری ساختمان ساری:

تعرفه اختصاصی و رتبه‌بندی مهندسان مجری در دست پیگیری است

رئیس انجمن مهندسین مجری ساختمان ساری با بیان اینکه مهندسان مجری باید در کارگاه‌ها از صفر تا صد پروژه را انجام دهند اما این اتفاق چندان بروز پیدا نمی‌کند؛ گفت: با جدیت در موضوع تعیین تعرفه مهندسان مجری ورود و در حال پیگیری هستیم.

رئیس اتحادیه لوازم خانگی اعلام کرد:

خدمات پس از فروش برگ برنده لوازم خانگی ایرانی

رئیس اتحادیه لوازم خانگی تهران اعتقاد دارد که کالای ایرانی در داخل کشور تولید شده و در نتیجه شرکت ها همواره پابرجا هستند و از این بابت بهتر می توان به لوازم خانگی ایرانی اعتماد کرد.

کم رونقی بازار برنج در مازندران؛

عرضه برنج نو با قیمت پارساله برای شالیکاران به صرفه نیست

بررسی های میدانی از شالیکوبی های مازندران نشان می دهد که که همچنان به مقدار زیادی از محصول برنج طارم محلی کشت اول به دلیل کم رونقی بازار آماده عرضه در انبارها دپو شده وجود دارد.

مدیر هنرستان نان:

تحول عمیق در صنعت نان از مسیر آزادسازی نرخ آرد می گذرد/ مهارت آموزی؛ راهکار کاهش ضایعات نان

مدیر هنرستان نان، شیرینی وشکلات با تاکید بر اینکه اگر خواهان ایجاد تحول اساسی در صنعت نان هستیم باید آزادسازی قیمت آرد اتفاق بیفتد، گفت: مهمترین راهکار برای کاهش ضایعات این حوزه مهارت آموزی است.

عضو هیات‌رئیسه اتاق اصناف ایران اعلام کرد:

عدم اجرای سخنان رئیس جمهور درباره حذف مالیات بر اساس تراکنش کارتخوان‌های صنفی

اصناف به مالیات‌ستانی بر اساس تراکنش‌های کارت‌خوان معترض هستند؛ مساله‌ای که موجب دلجویی رئیس‌جمهور شد.

نماینده اتاق اصناف ایران در استان مازندران:

روند نظارتی در سامانه نوین اصناف ضعیف است/ تامین منابع واحد بازرسی و نظارت دغدغه اصلی اتاق های اصناف

نماینده اتاق اصناف ایران در استان مازندارن و نائب رئیس کمیسیون بازرسی و نظارت گفت: بازرسی و نظارت رکن اصلی بازار است و تامین منابع مالی واحدبازرسی و نظارت دغدغه اصلی اتاق های اصناف است.

دبیر هیأت رئیسه اتاق اصناف ایران مطرح کرد؛

سلب آرامش از بازار و کاهش اعتبار واحدصنفی در پی بازرسی‌های موازی/وضعیت مالیات ستانی کنونی اجحاف در حق اصناف است

دبیر هیأت رئیسه اتاق اصناف ایران با بیان اینکه یکی از اهرم‌های نظارت و تنظیم بازار، بازرسی از واحدهای صنفی است که از طریق نهادهای مختلف از جمله اتحادیه ها و اتاق های اصناف، تعزیرات حکومتی، اماکن، وزارت جهاد کشاوزی، وزارت صمت، وزارت بهداشت و … انجام می شود؛ گفت: مشکل اما وقتی آغاز می شود که از یک واحد صنفی در مدت زمان کم، بازرسی های مکرر و گاها حتی موازی انجام می شود.

اظهارات قابل تامل رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس:

فساد و رانت در واردات برنج/آقای مخبر! خرید برنج توسط ۳ وزارتخانه عملا اتفاقی نیفتاده است

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه در بحث واردات برنج با فساد، ناهماهنگی و رانت مواجه هستیم و این مسئله باعث شده تولید برنج در دست کشاورزان ما باقی بماند.

تولید کننده کریستال‌های زینتی:

گلایه تولیدکنندگان کریستال از بانک‌ها / نوسانات ارز بازار را مختل کرده است

عدم حمایت بانک‌ها در مواقع اعطای تسهیلات به‌خصوص بهانه تراشی‌های مختلف برای وام‌هایی با کارمزد چهار درصد یکی از گلایه‌های تولید کنندگان است.

عضو هیات‌ مدیره اتحادیه مرغداران گوشتی:

افزایش هزینه‌های تولید، موجب پرواز قیمت مرغ شد

عضو هیات‌ مدیره اتحادیه مرغداران گوشتی با بیان اینکه در ماه اخیر ۱۴ میلیون قطعه‌ جوجه‌ریزی صورت گرفته است، گفت: اگر مسائل پیش‌بینی نشده، پیش نیاید امیدواریم قدم‌های مثبتی در این زمینه برداریم که هم تولید کنترل شود و هم قیمت‌ها برمبنای نیاز و بازار باشد و در کنار آن هم صادرات صورت گیرد.

صفحه 1 از 22