استمرار و تداوم بازرسی ها و نظارت بر واحد‌های صنفی در تعطیلات نوروز
نائب رئیس اول اتاق اصناف ایران خبر داد؛

استمرار و تداوم بازرسی ها و نظارت بر واحد‌های صنفی در تعطیلات نوروز

نائب رئیس اول اتاق اصناف ایران از ادامه روند بازرسی ها و نظارت مستمر بر فعالیت واحد‌های صنفی در سطح بازار و اماکن تجاری بصورت مستمر و همچنین نظارت جدی بر قیمت کالاها و خدمات عرضه شده در تعطیلات نوروزی خبر داد.

به گزارش مازنداصناف، نائب رئیس اول اتاق اصناف ایران  از ادامه روند بازرسی ها و نظارت مستمر بر فعالیت واحد‌های صنفی در سطح بازار و اماکن تجاری بصورت مستمر و همچنین نظارت جدی بر قیمت کالاها و خدمات عرضه شده در تعطیلات نوروزی خبر داد.

 مراد بدری با اعلام این خبر گفت:با توجه به اجرای طرح تشدید بازرسی و نظارت بر اصناف در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان، مدیریت بازرسی و نظارت اصناف خوزستان و بازرسان ساعی و خدوم اصناف در تعطیلات نوروز در دو نوبت صبح و بعدازظهر از صنوف و خدمات پرمصرف در سطح بازار و اماکن تجاری استان خوزستان بخصوص در شهرستان اهواز بازرسی می‌کنند.

نائب رئیس اتاق اصناف ایران افزود: در این بازرسی ها که با حضور مدیر بازرسی و نظارت اتاق اصناف خوزستان و بازرسان اصناف انجام می شود، نصب برچسب قیمت و نصب نرخ‌نامه، گران‌فروشی، کم فروشی و رعایت ضوابط و قوانین صنفی، رعایت موازین شرعی، اخلاقی و اسلامی توسط صاحبان واحد‌های صنفی به طور جدی رصد و کنترل می‌شود.

بدری گفت: همشهریان و میهمانان نوروزی گرامی در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی اعم از احتکار، قاچاق، عدم عرضه محصول، عدم درج قیمت، کم فروشی، گران فروشی، عدم‌ رعایت ضوابط و قوانین صنفی و … موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۲۴ اطلاع دهند تا در اسرع وقت مورد بررسی و رسیدگی قرار گیرد.

منبع: اتاق اصناف ایران

انتهای خبر/


ارسال دیدگاه