فروش مرغ‌گرم بیش از ۶۳ هزارتومان تخلف است
معاونت جهاد کشاورزی مازندران:

فروش مرغ‌گرم بیش از ۶۳ هزارتومان تخلف است

سرپرست معاونت توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی جهاد کشاورزی مازندران گفت:برای حمایت از بازار قیمت مرغ با هر برندی حداکثر با قیمت ۶۳ هزار تومان در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد و بیش از این تخلف است.

به گزارش مازنداصناف،  سیدمحمد جعفری سرپرست معاونت توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی مازندران اظهار کرد: توزیع سیب در مراکز عرضه در حال انجام است و با قیمت ۲۸ هزار تومان در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: خرما از امروز در اختیار شهرستان‌ها قرار می‌گیرد و در دسترس مردم قرار دارد.

سرپرست معاونت توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی جهاد کشاورزی مازندران افزود: پرتقال هم به اندازه کافی تامین شده و در حال حمل و توزیع به شهرستان‌هاست و با قیمت ۱۲ هزار و ۲۰۰ تومان در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.

جعفری گفت: ۳۳۰ تن سهمیه شکر مرحله اول جذب شد و مدیریت‌های جهاد کشاورزی شهرستان‌ها نسبت به خرید ۶۰۰ تن سهمیه مرحله دوم اقدام کنند.

وی بیان کرد: چندین گروه بازرسی و نظارت در شهرستان‌ها حضور پیدا می‌کنند تا بر نحوه توزیع و قیمت کالاهای تنظیم بازاری نظارت کنیم.

سرپرست معاونت توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی مازندران اظهار کرد: برای حمایت از بازار قیمت مرغ با هر برندی حداکثر با قیمت ۶۳ هزار تومان در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.

پایان پیام/


ارسال دیدگاه