قوی ترین موستانگ جهان به بازار می آید

قوی ترین موستانگ جهان به بازار می آید

<p><span style="font-family: Tahoma;">شرکت فورد در سال 2015 نسخه جدید موستانگ را به عنوان یکی از بهترین مدل های خود با قدرت بسیار بالایی تولید و رونمایی کرده که به نام GT350R بزودی وارد بازار می شود.</span></p>

به گزارش مازند اصناف و به نقل از بازار خبر، با اینکه مدت زمان بسیاری از زمان رونمایی GT350 نگذشته است، شرکت فورد تصمیم گرفته است تا مدل بهبود یافته ای از این خودرو را تولید کند.مدل GT350 اولین نسخه مخصوص موستانگ است که با قدرت بسیار بالایی تولید می شود. اکنون شرکت فورد مدل قوی تر و بهتری را از این دستگاه تولید کرده است و آن را با نام GT350R وارد بازار خواهد کرد.با اینکه تفاوت نام این وسیله تنها یک حرف است اما در خودرو تغییرات بسیاری ایجاد شده است. GT350R اولین خودرو تولید انبوه است که از چرخ های 19 اینچی فیبر کربنی به جای آلومینیوم استفاده می کند. این موضوع باعث شده است تا وزن نهایی این محصول به مقدار 23 کیلوگرم کاهش یابد، رقمی که می تواند به شدت در نحوه عملکرد خودرو اثر گذار باشد.تفاوت وزن نهایی این مدل با GT350 معمولی نزدیک به 60 کیلوگرم است، موضوعی که باعث شده تا این وسیله بتواند به شدت عملکرد بهتری داشته باشد.از نظر طراحی داخلی این محصول حرف چندانی برای گفتن ندارد، شرکت فورد اعلام کرده است که در هنگام تولید این مدل هر قطعه ای که به افزایش توان و سرعت خودرو کمک نمی کرده حذف شده است. بنابر این شما در آن امکاناتی همانند سیستم تهویه، صندلی های عقب و رادیو مشاهده نمی کنید.


با این حال به دلیل این که افراد بسیاری به داشتن این امکانات در خودروی خود اهمیت می دهند شرکت فورد قابلیت خرید محصول با امکانات کامل را نیز میسر کرده است.موستانگ GT350R از نظر آیروداینامیکی بسیار پیشرفت کرده است و شرکت فور با ایجاد تغییراتی در قسمت جلویی محصول و همچنین کاهش سطح ارتفاع توانسته به میزان قابل توجهی به افزایش توان آن کمک کند.مهم ترین ویژگی این خودرو موتور قدرتمند 500 اسب بخاری 8 سیلندری آن است که به عنوان قوی ترین موتور خودرویی شرکت فورد تا به امروز شناخته می شود.شرکت فورد هنوز قیمتی برای قدرتمند ترین خودروی خود اعلام نکرده است اما با توجه به این که این وسیله به زودی وارد مرحله تولید خواهد شد می توان انتظار قیمتی متعادل را داشت.

 

 


ارسال دیدگاه