احتکار 100 میلیاردی لوازم یدکی خودرو در مازندران
رئيس پليس امنيت اقتصادي مازندران اعلام کرد:

احتکار 100 میلیاردی لوازم یدکی خودرو در مازندران

رئیس پلیس امنیت اقتصادی مازندران از کشف انبار احتکار انواع لوازم یدکی خودرو به ارزش تقریبی 100 میلیارد ریال در شهرستان بابل خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ محمد محمدپور در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه عناصر سودجو اقدام به احتکار انواع لوازم يدکي خودرو شامل لوازم جلوبندي، روغن هاي مختلف، انواع فيلتر، اسپري و .... در انبار یکی از شرکت های بازرگانی خود کردند، موضوع در دستور کار کارشناسان اداره اطلاعات و عملیات پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت.

افزود: در اجرای این ماموریت، عوامل اطلاعاتی این پلیس با بهره گیری از تجارب تخصصی خود با انجام اقدامات اطلاعاتی، متصدی این شرکت تولیدی را که اقدام به دپو عظیم انواع لوازم خودرویی در یکی از  انبارهای غیرمجاز خود کرده بود، شناسایی کردند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان مازندران تصریح کرد: پس از هماهنگی های قضائی ماموران این پلیس با همکاری کارشناسان ادارات صمت استان و شهرستان در بازرسی از انبار نگهداری کالا، چند هزار قلم قطعات متعدد لوازم یدکی خودرو با برندهای داخلی و قاچاق خارجی را کشف کردند.

محمد پور، ارزش کالاهای کشف شده را برابر نظر کارشناسان ادارات صمت و جهاد کشاورزی بالغ بر100 میلیارد ریال عنوان کرد و اظهار داشت: مدیرعامل شرکت مذکور ضمن لغو فعالیت و پلمب مکان های مورد بررسی، پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی مازندران ضمن قدردانی از همراهی نهادهای مردمی در رصد و ارائه اخبار دقیق به پلیس از مردم خواست: در مقابله با قاچاق کالا و احتکار و سایر مسائل امنیتی با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی110 اطلاع دهند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه