کشتارگاه غیرقانونی دام در نکا کشف شد
رئيس پليس آگاهي مازندران:

کشتارگاه غیرقانونی دام در نکا کشف شد

<p><span style="font-size: larger;">رئیس پلیس آگاهی استان مازندران از کشف کشتارگاه غیرقانونی دام و کشف ۲۲ لاشه گوسفند با برچسب جعلی دامپزشکی خبر داد.</span></p>

به گزارش مازند اصناف؛ علی قیصری طی گفت‌وگویی اظهار کرد: مأموران پلیس آگاهی در پی کسب خبری مبنی بر کشتار غیرقانونی دام در یکی از دامداری‌ها در شهرستان نکا با جعل اسناد اداره دامپزشکی، بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مأموران پلیس آگاهی با اقدامات پلیسی، کشتارگاه غیرقانونی را که در زمینی به مساحت ۷۰ متر مربع داخل یکی از دامداری‌ها راه اندازی شده بود کشف کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان مازندران، تصریح کرد: مأموران با هماهنگی قضائی در بازرسی از این کشتارگاه ۱۱ رأس گوسفند کشتار شده، ۱۱ لاشه گوسفند با مجوز جعلی دامپزشکی آماده تحویل به بازار و مهر جعلی دامپزشکی به همراه ۵۷۵ برگ برچسب جعلی ویژه سلامت ورود گوشت به بازار را کشف کردند.

سرهنگ قیصری از دستگیری متهم و معرفی وی به مرجع قضائی خبر داد و خاطر نشان کرد: سلامت غذا بر سلامت بهداشت جامعه تأثیر مستقیم دارد، شهروندان در صورت مشاهده هرگونه کشتار غیرقانونی دام و طیور و یا قاچاق محصولات غذایی موضوع را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند./مهر

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه