برنج فریدونکنار بر‌ترین برند برنج کشور است
مدير جهاد کشاورزي فريدونکنار:

برنج فریدونکنار بر‌ترین برند برنج کشور است

<p><span style="font-size: larger;">مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان فریدونکنار گفت: برنج فریدونکنار بر&zwnj;ترین برند برنج کشور است.</span></p>

به گزارش مازند اصناف؛ محمدرضا ضیایی در اولین جلسه شورای اداری مدیریت جهاد کشاورزی فریدونکنار در سال 95، اظهار کرد: در سال 95 و در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری با قدرت و انرژی هرچه تمام‌تر گام‌های موثری در مسیر اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل برداشته می‌شود.

وی افزود: با توجه به اینکه برنج فریدونکنار بر‌ترین برند برنج کشور است باید هدف اصلی تولیدات گیاهی و ترویج کشاورزی در راستای تولید محصول سالم برنج و بسته‌بندی مطلوب این محصول باشد.

مدیر جهاد کشاورزی فریدونکنار تصریح کرد: دغدغه ما از لحاظ نیروی انسانی برطرف شده و همچنین در راستای جابه‌جایی و بهبود فضای اداری مراکز و ساخت ساختمان اقداماتی انجام شده است.

وی ادامه داد: اکنون با دارا بودن نیروهای متخصص جوان و تحصیل‌کرده با جدیت بیشتری در راستای اجرای شیوه‌نامه پیش می‌رویم.

ضیایی با تأکید بر حفظ کاربری اراضی لزوم پرداخت به این مقوله را جدی دانست و خاطرنشان کرد: برنج فریدونکنار دارای برندی محوری در کشور است که به آن افتخار می‌کنیم.

مدیر جهاد کشاورزی فریدونکنار با تأکید بر لزوم تولید محصول سالم و دقت در استفاده بهینه و صرفه‌جویی در مصرف آب، گفت: مکانیزاسیون کشاورزی و استفاده از تکنولوژی روز در کشاورزی برای رسیدن به توسعه پایدار امری ضروری است.

انتهای پیام/

فارس


ارسال دیدگاه