مقایسه میان گوشی های Galaxy S6 ، S6 Edge و LG G3

مقایسه میان گوشی های Galaxy S6 ، S6 Edge و LG G3

<p> <p style="text-align: justify;"><span style="font-family: Tahoma;">با این که مدت بسیار کوتاهی از زمان انتشار گوشی های جدید شرکت سامسونگ به بازار می گذرد اما این گوشی&zwnj;ها در حال حاضر باید با محصولات سایر شرکت&zwnj;ها رقابت کنند.در این گزارش به دو مدل از جدیدترین محصولات این شرکت با محصول جدید LG پرداخته&zwnj;ایم.</span></p> </p>


به گزارش مازند اصناف و به نقل از بازار خبر، شاید افراد بسیاری بگویند که مقایسه دو دستگاه جدید با یک گوشی قدیمی چندان مناسب نیست، اما تلفن همراه ال جی جی 3 هنگامی که وارد بازار شد در بسیاری از زمینه ها از رقبایش جلوتر بود. تصمیم داریم این تلفن را با دو دستگاه جدید سامسونگ مقایسه کنیم و ببینیم که آیا این دو گوشی توانسته اند پیشرفت بسیاری داشته باشند یا خیر.

 

 

اندازه

گوشی G3 تقریبآ 2 یا 3 درصد بلندتر و 6 یا 7 درصد پهن تر از گوشی های جدید سامسونگ است. این اختلاف چندان زیاد نیست اما اگر بخواهید به صورت دقیق به آن توجه کنید تفاوت سایز در دست احساس می شود. با این حال گوشی های سامسونگ بیش از 20 درصد نازک تر از تلفن همراه ال جی هستند و به همین خاطر برتری بسیاری را ارایه می دهند.
 

 
 

 

وزن

یکی دیگر از ویژگی های برتر دستگاه های جدید سامسونگ در وزن است که تقیریبآ به مقدار 20 گرم سبک تر است. این موضوع با توجه به این که گوشی های سامسونگ از شیشه و فلز در بدنه خود استفاده کرده اند قابل توجه است.

این روزها رنگ گوشی هایی که وارد بازار می شوند بسیار محدود است، اما به نظر می رسد که شرکت های بزرگ تصمیم گرفته اند به آرامی تنوع محصولات خود را افزایش دهند.
 
 
 
 

 

صفحه نمایش

گوشی سازان هر روز در حال بزرگ تر کردن صفحه نمایش تلفن های خود هستند و معلوم نیست که این روند تا چه زمانی ادامه خواهد داشت. تلفن همراه G3 با توجه به اندازه بزرگ تزر از صفحه نمایشی بزرگ تر استفاده می کند.

با این حال رزلوشن این سه دستگاه مشابه است و هر سه می توانند کیفیتی بسیار عالی ارایه دهند.

 
 
 
 
 

 

سخت افزار

شاید تنها جایی که در آن سن دستگاه G3 به خوبی مشخص می شود در بخش سخت افزار داخلی باشد که نشان می دهد این وسیله دیگر قدیمی شده است.
 

 
 

 

ظرفیت

یکی از تصمیمات عجیب شرکت سامسونگ برداشتن قسمت ورودی کارت حافظه در گوشی های جدیدش است، به این صورت که این وسایل در مدل هایی با ظرفیت بیشتر وارد بازار شده اند اما نمی توانند از کارت حافظه استفاده کنند، قابلیتی که در تلفن همراه G3 موجود است.

 
 
 

 

حافظه رم

حافظه رم در تلفن های همراه تقریبآ استاندارد است. G3 با توجه به اینکه مدتی از انتشار آن می گذرد در دو مدل 2 گیگابایتی و 3 گیگابایتی با توجه به ظرفیت داخلی وارد بازار شد.

 
 
 
 

 

دوربین

هر سه دستگاه از کیفیت و رزلوشن بالایی در قسمت دوربین برخوردار هستند اما شرکت سامسونگ دو گوشی جدید خود را با 3 مگاپیکسل بیشتر وارد بازار کرده است.
 

 
 

 

قیمت

بخشی که در آن G3 توانسته است به راحتی برتری خود را حفظ کند. این دستگاه در زمان انتشار هم قیمت مناسبی داشت و با توجه به این که هنوز هم از نظر سخت افزاری بسیار قدرتمند است قیمت آن بسیار پایین تر از گلکسی های جدید است.

 ارسال دیدگاه