نائب رئیس اتاق اصناف قائم‌شهر:

لزوم ساماندهی روزبازارها و دستفروشان در شهرهای مازندران/جانمایی و فعالیت فروشگاه‌های بزرگ در شهرها نیازمند بازنگری و کارشناسی است

یزدانی‌چراتی با اشاره به تغییر کاربری روزبازارها در شهرهای مازندران و مشکلات عدیده دستفروشان برای اصناف گوناگون، گفت: جانمایی فروشگاه‌های بزرگ در شهرهای مازندران نیازمند بازنگری و بررسی کارشناسی است تا در هر شهر بسته به موقعیت جغرافیایی، جمعیت و ظرفیت و پتانسل، استقرار این فروشگاه‌ها با نظرخواهی از اتاق‌های اصناف صورت گیرد.

رئیس اتاق اصناف قائم‌شهر:

بروز مشکلات عدیده در بازار ناشی از نادیده‌گرفتن اصناف در تصمیمات است/لزوم به روزرسانی قوانین صنفی بر اساس نیازها و اقتضائات جدید

قلی‌زاده با بیان اینکه متاسفانه برخی تصمیمات صنفی و سیاست‌گذاری‌های مرتبط با بازار بدون حضور نمایندگان اتاق، اتخاذ می‌شود؛ گفت: قوانین چند دهه گذشته ناکارآمد در شرایط فعلی، می‌بایست اصلاح شود و قوانینی جدیدی جایگزین قوانین سابق شود که تسهیل در امور و کاهش مشکلات را در پی داشته باشد.

سنگ اندازی ها چراغ کارخانه های دوقلو نساجی را خاموش کرد؛

دوقلوهای نساجی برباد رفت| هبه زمین کارخانه به ماشین ساز

سنگ اندازی ها و موانع فراروی طی دهه های گذشته چراغ کارخانه های دوقلو نساجی را در مازندران خاموش کرد واکنون فقط یک قل آن روی خط تولید است.

برند مازندران بر باد رفت؛

واگذاری کارخانه نساجی به یک پنجره ساز!

قائمشهر- واگذاری کارخانجات نساجی مازندران درپی خصوصی سازی به یک درب و پنجره سازی در دولت‌های سابق سرنوشت تلخی را برای این صنعت پرپیشینه در مازندران رقم زده است.

با مشخص‌شدن تعیین سمت ترکیب هیات رئیسه؛

کیومرث قلی‌زاده رئیس اتاق اصناف قائم‌شهر شد

با برگزاری انتخابات داخلی جهت تعیین سمت ترکیب جدید هیات رئیسه اتاق اصناف شهرستان قائم‌شهر در نهایت و پس از شمارش آرای ماخوذه، کیومرث قلی‌زاده به مدت 4 سال به‌عنوان رئیس جدید این اتاق انتخاب و معرفی شد.

فیلم| چرایی گرانی قیمت خودرو طی سال جاری

مهدی رحیمی رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران قایمشهر به تشریح چرایی گرانی این روزهای خودور در بازار پرداخت.

مدير شعب بانک قرض الحسنه مهر ايران در مازندران اعلام کرد

بانک مهر ایران الگوی کامل نظام بانکداری اسلامی/پرداخت 14 هزار میلیارد تسهیلات طی سال‌جاری به مشتریان مازندرانی

اسحق طاهری‌خنکداری با بیان اینکه بانک مهر ایران علیرغم عمر 14 ساله در بانکداری کشور توانسته است با ارائه خدمات مناسب و با تأکید بر بانکداری اسلامی به اهداف خود جهت تقویت توان اقتصادی اقشار مختلف و فقرزدایی و محرومیت‌زدایی به ویژه در مناطق کم برخوردار، دست یابد؛ گفت: از ابتدای امسال تاکنون، 14 هزار میلیارد ریال تسهیلات عمدتا به اقشار کم درآمد، مددجویان بهزیستی و کمیته امداد، زنان سرپرست خانوار، شرکت‌های دانش بنیان و زندانیان پرداخت شده است.

ساز ناکوک بازار با قیمت‌های دستوری| تفاوت از زمین تا آسمان است

با آنکه ستاد تنظیم بازار قیمت چند کالای اساسی را مصوب کرده اما ساز بازار و بازاریان با قیمت های دستوری ابلاغ شده از سوی این ستاد ناکوک است.

مرغ‎‌های تنظیم بازاری مازندران که سر از بازار سیاه تهران درآورد/ انتقاد از کم کاری جهاد کشاورزی و دامپزشکی

تولید کننده مرغ مازندرانی اعلام کرد: مرغ تنظیم بازاری که باید در اختیار مصرف کننده مازندران قرار می‌گرفت به بهانه عرضه در بازار تهران سر از بازار سیاه درآورد.

جشنواره صيفي جات در تنکابن

مزرعه ای هزاررنگ در اتاق چندمتری/ قفل اشتغال گشودنی است

مزرعه ای هزاررنگ توسط بانوی سرپرست خانوار تنکابنی در یک منزل چندمتری و استیجاری برپا شده و قرار است جشنواره نشاء صیفی جات را برای اولین بار کلید بزند.

آخرين جزئيات از وضعيت پرداختي سهام عدالت

واریز سود سهام عدالت روستاییان و عشایر از امروز/ جاماندگان هم سهام عدالت می‌گیرند

پرداخت سود سهام عدالت مشمولان روستائیان و عشایری که شماره شبای بانکی آنها متعلق به بانک های ملی، کشاورزی، پست بانک و سپه است، از امروز آغاز شده و سود سهام عدالت این دسته از مشمولان نیز به تدریج و با دریافت سود سال مالی عملکرد سال 96 شرکت‌های سرمایه پذیر پرداخت خواهد شد و در مجموع جمعیت مربوط به روستائیان و عشایر مشمولان سهام عدالت حدود 13 میلیون نفر است.

اختصاصي/رئيس اتاق اصناف قائمشهر خبر داد

فعالیت 18000 واحد صنفی در قائمشهر/مشکلات عمده اصناف و بازاریان/محرومیت قائمشهر از داشتن کشتارگاه

رئیس اتاق اصناف قائمشهر گفت: قائمشهر دارای 2 میدان میوه و تره بار بزرگ است که به لحاظ تامین مرکبات در استان، نقش بسزایی را ایفا می کنند؛ اما در خصوص کشتارگاه، متاسفانه این شهرستان، از داشتن کشتارگاه محروم است.

امام جمعه شهرستان قائم‌شهر:

اقتصاد مقاومتی تنها بر دوش دولت نیست/ تعطیلی یک ماهه کارخانه نساجی

امام جمعه شهرستان قائم‌شهر با تأکید بر اینکه اقتصاد مقاومتی تنها بر دوش دولت نیست، گفت: برای اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی همه ارگان‌های دولتی باید پای کار باشند

اختصاصي/ رئيس اداره تعزيرات حکومتي قائمشهر خبر داد

انجام گشت های نوروزی تعزیرات حکومتی در میادین میوه و تره بار قائمشهر

رئیس اداره تعزیرات حکومتی قائمشهر گفت: در راستای انجام گشت های مشترک نظارتی و برخورد با متخلفان در ایام نوروزی، از میدان میوه و تره بار قائمشهر بازدید بعمل آمد.

صفحه 1 از 5