logo

کد خبر : 34937
تاریخ خبر : 1401/02/06
نخبه‌کُشی نکنیم
يادداشت؛

نخبه‌کُشی نکنیم

یکی از مهمترین عوامل مشکلات امروز جامعه، نخبه کشی به بهانه منافع شخصی یا جناحی است؛ معضلی که از آغازین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی ایران توسط دشمن و گاه افراد ناآگاه ترویج شد همین خودزنی نیروهای انقلابی ولایی بوده است.

به گزارش مازند اصناف؛ یکی از مهمترین عوامل مشکلات امروز جامعه، نخبه کشی به بهانه منافع شخصی یا جناحی است؛ معضلی که از آغازین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی ایران توسط دشمن و گاه افراد ناآگاه ترویج شد همین خودزنی نیروهای انقلابی ولایی بوده است.   

دکتر مجید فانی یکی از همین چهره‌های خدوم انقلابی ولایی و مظلومی است که بدلیل پرداختن به خدمت خالصانه خاضعانه کمتر در عرصه رسانه حضور داشته و طبعا برای مردم خونگرم و بزرگوار استان مازندران ناشناخته هم هست تا جایی‌که توان دانش و تخصص ایشان ندیده گرفته و تصور می‌کنند وی تنها یک شخصیت دانشگاهی هستند ولاغیر.

مجید فانی کیست!؟

عضو هیات علمی دانشگاه آزاد بابل
رئیس دانشگاه آزاد نور


سوابق اجرایی:


 نائب رئیس کمیسیون سرمایه گذاری اتاق بازرگانی و صنایع ایران  
عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی و صنایع مازندران
عضو شورای حل اختلاف دارایی و همینطور تامین اجتماعی
ارزیاب جایزه ملی بهره‌وری و تعالی سازمانی ایران
همچنین دارای سابقه تولید و صادرات:
تولید کننده محصولات سلولزی و شوینده
صادرکننده به کشورهای عراق و افغانستان و ترکمنستان...

حال چنین فرد متخصص در حوزه صنعت معدن و تجارت با سابقه صادرات چگونه برای تصدی مدیرکلی این حوزه غیر متخصص و ناکاربلد معرفی می گردد؟ آیا این امر نوعی نخبه کشی و دور نگهداشتن مدیران متخصص انقلابی ولایی از عرصه خدمت به مردم نمی باشد!؟


آیت الله رئیسی اساس کار خود را بر استفاده از توان تخصصی مدیران انقلابی ولایی نهاده است و انتخاب دکتر حسینی پور به عنوان استاندار مازندران یکی از همین بکارگیری چنین افراد توانایی است. قطعا استاندار مازندران بهتر از هر شخص دیگری از توان تخصصی مدیریتی مجید فانی مطلع است، چرا با این انتصاب منافع عده ای به خطر افتاده است!؟

بیایید به چنین مدیران متخصص انقلابی ولایی در عرصه خدمت به مردم شریف استان مازندران ایمان بیاوریم.

انتهای پیام/