مورخ:[1392-05-24 14:15:01]
»
»پیگیری قضایی به دلیل جعل امضای برخی از مدیران نفتی در حمایت از زنگنه

برخی از متخصصان و مدیران صنعت نفت اعلام کردند: امضا و نامشان که در بیانیه های حمایتی از زنگنه آمده جعلی است و از جانب آنها متخلفین پیگیری قضایی خواهند شد.

پیگیری قضایی به دلیل جعل امضای برخی از مدیران نفتی در حمایت از زنگنه

به گزارش نجبا و به نقل از شبکه اطلاع رسانی دانا، برخی از مدیران و متخصصان صنعت نفت با اشاره به اینکه به هیچ عنوان از صدارت بیژن نامدار زنگنه در وزارت نفت به دلیل اتهام به تخلفات کثیر و عقد قراردادهای ننگین و همچنین عدم کفایت در مدیریت وزارت نفت در طول دوران وزارتش از وی حمایت نکرده و نمی کنند.

این مدیران نفتی اعلام کردند متاسفانه نامشان در رسانه های مختلف وزارت نفت آمده است که باید گفت برخی از امضاهایی که در حمایت از بیژن زنگنه جمع آوری و اعلام شده ،جعلی است و متخلفین پیگیری قضایی خواهند شد.

این گزارش اضافه می کند برخی از این افراد که امضایشان جعل شده است از مدیران چهار شرکت اصلی وزارت نفت و مدیران میانی و مدیران پالایشگاه های نفت کشور هستند.

بنابراین گزارش سایت خبری وزارت نفت روزگذشته در خبری با عنوان "مجلس با رای قاطع مهندس زنگنه را به وزارت نفت برساند" و با تصویر از بیانیه برخی از کارشناسان صنعت نفت اعلام کرد نمایندگان مجلس به زنگنه وزیر پیشنهادی نفت رای اعتماد دهند