مورخ:[1399-06-17 20:15:01]
»فرمانده انتظامی بابلسر:
» 29 واحد صنفی متخلف در بابلسر پلمب شد

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر از پلمب 29 واحد صنفي متخلف در اجرای طرح تشديد كنترل و نظارت بر واحد های صنفی این شهرستان، خبرداد.

 29 واحد صنفی متخلف در بابلسر پلمب شد

به گزارش مازند اصناف؛ حسین اسدی فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر از پلمب 29 واحد صنفی متخلف در اجرای طرح تشديد كنترل و نظارت بر واحد های صنفی این شهرستان، خبرداد.


وی افزود: با هدف پيشگيری و مقابله با تخلفات و ناهنجاری های اجتماعي در واحد های صنفی، طرح تشديد كنترل و نظارت بر واحدهای صنفی در این شهرستان به اجرا در آمد.

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر، خاطرنشان کرد: در اين طرح مأموران اداره نظارت بر اماكن عمومي ضمن بازديد و ارزيابي فعاليت های واحدهای صنفی، 29 واحد صنفي متخلف را به علّت تكرار تخلفات و عدم رعایت مقررات صنفی پلمب كردند.

اسدی ضمن قدردانی از همکاری خوب شهروندان خصوصا اصناف و بازاریان با پلیس، اظهار کرد: تلاش پليس در كنار ساير ادارات و سازمان ها به منظور حفظ امنيت و سلامتي شهروندان تا قطع كامل زنجيره ويروس كرونا ادامه خواهد يافت.

فرمانده انتظامي شهرستان بابلسر با اعلام تداوم و تشديد اين طرح ها و اقدامات كنترلي و نظارتي پليس، از عموم شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی، موضوع را به مركز فوريت هاي پليسي 110 اطلاع دهند.

انتهای پیام/