مورخ:[1398-08-18 18:56:01]
»رئیس سازمان صمت مازندران خبر داد
»تشدید طرح مبارزه با قاچاق کالا در مازندران/ ارزش 119 میلیارد ریالی پرونده‌های متشکله

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران طی گفت‌وگویی از تداوم طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا در مازندران خبر داد و گفت: از ابتدای امسال تاکنون، 262 واحد متخلف شناسایی و پرونده آن‌ها به ارزش ریالی 119 میلیارد و 294 میلیون و 328 هزار ریال به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

تشدید طرح مبارزه با قاچاق کالا در مازندران/ ارزش 119 میلیارد ریالی پرونده‌های متشکله

به گزارش مازند اصناف؛ حسینقلی قوانلو رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران طی گفت‌وگویی از تداوم طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا در مازندران خبر داد.

 

وی افزود: این طرح نظارتی که در راستای دستور و العمل مبارزه با قاچاق کالا و ارز ابلاغی از وزارت صنعت، معدن و تجارت می‌باشد در سراسر استان و از ابتدای سال در حال اجرا است و همچنان نیز ادامه خواهد داشت.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با اشاره به تعداد 4 هزار و 370  مورد بازرسی از واحدهای خرده و عمده فروشی و شرکت‌های پخش در راستای مبارزه با قاچاق کالا در بازده زمانی ماه‌های فروردین تا پایان مهر سال جاری، تصریح کرد: 262  واحد متخلف طی این مدت شناسایی و پرونده آن‌ها به ارزش ریالی 119 میلیارد و 294 میلیون و 328 هزار ریال تشکیل و جهت سیر قانونی به ادارات تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

قوانلو بیشترین کالاهای کشف شده در این طرح را پوشاک، سیگار، مواد غذایی و خواروبار، لوازم بهداشتی و آرایشی، برنج و لوازم خانگی اعلام کرد.

انتهای پیام/