مورخ:[1398-06-02 13:21:01]
»معاون مدیرکل اقتصادی و دارایی مازندران:
» 87 هزار نفر کد شبا خود را برای دریافت سود سهام عدالت وارد نکردند

معاون مدیرکل اقتصادی و دارایی مازندران گفت: ۸۷ هزار و ۱۵۳ نفر از کارکنان، شاغلان و بازنشسته‌ها در مازندران به همراه خانواده ثبت نام سهام عدالت را انجام داده ولی کد شبا را ارسال نکردند.

 87 هزار نفر کد شبا خود را برای دریافت سود سهام عدالت وارد نکردند

به گزارش مازند اصناف؛ محمد خالقی در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: در حال حاضر در کشور ۴۹ میلیون نفر در هفت دهک سهامدار سهام عدالت هستند که این تعداد قبل از بسته شدن سامانه ثبت‌نام سهام عدالت ثبت‌نام کردند.

وی افزود: ۸۷ هزار و ۱۵۳ نفر از کارکنان، شاغلین و بازنشسته‌ها در مازندران به همراه خانواده ثبت نام سهام عدالت را انجام داده ولی کد شبا را ارسال نکردند.

معاون مدیرکل اقتصادی و دارایی مازندران خاطرنشان کرد: در این خصوص ما به ادارات نامه‌ای ارسال کردیم تا هر چه سریع‌تر شماره شبا حساب بانکی خود را از بانک دریافت کرده و به مرحله تأیید برسانند که تاکنون دو مرحله سود سهام به حساب این افراد واریز شده ولی محقق نشده است.

این مسؤول تصریح کرد: با توجه به افزایش قیمت‌ها و افزایش قیمت بورس، سود واریزی سهام عدالت باید افزایش پیدا کند ولی هنوز در این باره اقدامی صورت نگرفته و قانونی مصوب نشده است.

وی یادآور شد: لایحه‌ای مبنی بر آزاد شدن مابقی سود سهام عدالت به مجلس ارائه شده ولی هنور مصوب نشده که از چه منابعی باید محقق شود.

خالقی یادآور شد: در حال حاضر ثبت‌نام در بخش سهام عدالت امکان پذیر نیست و تا زمانی که قانون جدیدی در این باره مصوب نشود باید منتظر ماند.

انتهای پیام/