مورخ:[1398-04-16 13:22:01]
»شهردار کتالم و ساداتشهر مطرح کرد
» تخریب ساختمان‌های یک شهر برای اجرای مصوبه 60 سال قبل!/فرودگاه رامسر تعطیل می‌شود؟

شهردار کتالم و سادات شهر گفت: مصوبات 60 سال پیش را در مورد حریم پروازی می‌خواهند امروز عملی کنند که باید تمام ساختمان های سادات شهر را تخریب و هموار کنیم که باب تبع فرودگاه رامسر شود.

 تخریب ساختمان‌های یک شهر برای اجرای مصوبه 60 سال قبل!/فرودگاه رامسر تعطیل می‌شود؟

به گزارش مازند اصناف؛ مجتبی رضوانی در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ، با بیان اینکه توریست گردشگر با بی بند و باری و هرزگی فرق دارد اظهار کرد: در تمام دنیا پلیس در اولویت است و کسی آن را بخاطر وظایف ذاتی ماخذه نمی‌کند اما برعکس دنیا عمل می کنیم.


وی افزود: شهرت رامسر بخاطر خوشنامی طبیعت زیبا و پاک بودن مردم است و در خانه مسافر اساس این است که زمانی حجم بالای مسافر به هتل ها هدایت شوند به خانه هایی که ساماندهی شده هستند اسکان داده می شود.

شهردار کتالم و ساداتشهر خاطر نشان کرد: از هتلداران و مراکز سرمایه گذاری حمایت شود و با احداث هتل های پنج ستاره در رامسر از جامعه هتلداران حمایت قانونی کنیم و افرادی که خانه‌هایشان را ثبت کردند و مجوز گرفتند حمایت شوند.

این مسئول افزود: پلیس با مسافران خاطی برخورد کند تا امنیت مسافر سبب ماندگاری آن شده و اگر به سمت بی بند و باری و هرزگی برویم اعتبار فرهنگی سطح شهر پایین می آید.

رضوانی تصریح کرد: در خصوص تابلوها، سد معبر و صنایع تعمیرگاهی کار گروهی بین شهرداری، مجمع امور صنفی و صنعت و معدن جهت تغییر اساسی ایجاد شود.

وی با اشاره به اینکه بعنوان یک شهروند رامسری برای فرودگاه نگران هستم گفت: احساس می‌کنم با حریم پروازی و لغو پروازها قصد تعطیلی فرودگاه رامسر را دارند.

شهردار کتالم و سادات شهر گفت: فرودگاه رامسر در سال گذشته روزی ۹ پرواز داشت و مصوبات ۶۰ سال پیش را می‌خواهند امروز عملی کنند که باید تمام سادات شهر را تخریب و هموار کنیم که باب تبع فرودگاه رامسر شود.

انتهای پیام/