مورخ:[1392-03-20 13:56:01]
»سردار نقدی در جمع بسیجیان غرب تهران:
»بهره‌گیری از ظرفیت مردمی اقتصاد کشور را شکوفا می‌کند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: اگر تنبلی و رخوت را کنار بگذاریم، با بهره‌گیری از ظرفیت عظیم مردمی در کشور می‌توان بدون صادرات حتی یک بشکه نفت، اقتصاد ایران اسلامی را شکوفا کرد.

بهره‌گیری از ظرفیت مردمی اقتصاد کشور را شکوفا می‌کند

به گزارش نجبا از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اینترنتی بسیج، سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در جمع پرشور بسیجیان غرب تهران که در مهدیه امام حسن مجتبی علیه السلام برگزار شد، گفت: امروز نیازمند بصیرت بخشی و تعمیق معارف در اقشار مختلف جامعه هستیم تا ملت در مواقع و مواقف گوناگون با هوشیاری تمام در صحنه حاضر باشند.

نقدی مهمترین وظیفه حلقه های صالحین را ترویج گفتمان ولایت در میان آحاد جامعه عنوان کرد و اظهار داشت: از جمله وظایف ما در حلقات تربیتی صالحین، تحقق شعارهای سال است که امسال به نام حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نامگذاری شده است و اولین اقدام برای تحقق شعار سال این است که خودمان را در فضای حماسه مشاهده و میدان مبارزه را به خوبی ترسیم کنیم.

وی شناخت هدف دشمن را بسیار مهم دانست و تصریح کرد: تصور اینکه دشمن به خاطر انرژی هسته ای با ما در ستیز است بسیار اشتباه است، مگر در سال های 57 و 58 ما انرژی هسته ای داشته ایم که جنگ تحمیلی علیه ملت ایران را آغاز کردند؟

رییس سازمان بسیج مستضعفین با طرح این پرسش که آیا پس از جنگ و تشدید تحریم ها، انرژی هسته ای در ایران بود؟ ادامه داد: آنها با دین اسلام مشکل دارند. غرب سال ها با «ایسم»های منحط خود، افکار عمومی را فریب می داد، دین را افیون می دانست و بر ضدّ مبانی دین فعالیت می کرد اما انقلاب اسلامی تمام توطئه های آنها را برملا کرد لذا آنها از ایران اسلامی و انتخاب تمدن اسلامی توسط مردم جهان و ورود به تمدن نوین اسلامی می هراسند.

وی با اشاره به رشد منفی جمعیت در غرب خاطرنشان کرد: امروز به دلیل جذب مردم سایر کشورها به زندگی در غرب برای افزایش جمعیت، جنگ های متعددی میان نژادپرستان و مهاجرین در کشورهای اروپایی رخ می دهد و نژادپرستان مخالفت می کنند چرا که طی چند دهه آینده با کشورهای خالی از سکنه در غرب مواجه خواهیم شد.

جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج، فروپاشی نظام خانواده را در غرب یادآور شده و بیان کرد: کانون خانواده در غرب جایگاهی نداشته و میلیون ها نفر در غرب به صورت تنها یا با حیوان زندگی می کنند حتی همجنس بازی در میان مسئولان غربی رواج یافته است که اینها نشان از به بن بست رسیدن غرب دارد.

وی به آمار رسمی وزارت دادگستری آمریکا مبنی بر کشته شدن سالانه 12 هزار نفر به ضرب گلوله در این کشور اشاره و بیان کرد: امروز بسیاری از خانه ها در غرب به اندازه یک بانک در ایران ابزارهای ضدسرقت دارند ولی باز هم مورد سرقت واقع می شوند و هفته ای نیست که درگیری با سلاح گرم در دانشگاهی در آمریکا نباشد چه رسد به محله های بدنام و قاچاق نشین آمریکا که با ادوات زرهی در ستیز با یکدیگر هستند.

نقدی در پایان سخنان خود با بیان اینکه آمریکا و اروپا برای چهارمین سال وارد بحران اقتصادی شده اند تاکید کرد: با بررسی کامل می گویم اگر در کشورمان تنبلی و رخوت را کنار بگذاریم، با بهره گیری از ظرفیت عظیم مردمی می توان بدون صادرات حتی یک بشکه نفت، اقتصاد ایران اسلامی را شکوفا کرد.