مورخ:[1397-08-07 10:19:01]
»مدیرعامل شرکت غله منطقه 2 کشور خبر داد
» پرداخت بیش از 3 میلیارد ریال تسهیلات نوسازی به خبازی‌های مازندران

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 کشور از پرداخت 3 میلیارد و 930 میلیون ریال تسهیلات بهسازی و نوسازی به خبازی‌های استان خبر داد.

 پرداخت بیش از 3 میلیارد ریال تسهیلات نوسازی به خبازی‌های مازندران

سید محمد جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار مازند اصناف اظهار کرد: با توجه به توافقنامه شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران با بانک سپه تسهیلات بهسازی و نوسازی به واحدهای خبازی استان مازندران پرداخت شد.
 
وی تصریح کرد: تاکنون مبلغ 3 میلیارد و 930 میلیون ریال تسهیلات بهسازی و نوسازی به خبازی‌های استان پرداخت شد.
 
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 خاطرنشان کرد: تسهیلات بهسازی و نوسازی از سوی بانک سپه به‌منظور تجهیز و نوسازی نانوایی‌های سطح استان پرداخت می‌شود.
 
به گفته جعفری، اتحادیه خبازان افراد متقاضی را به بانک عامل معرفی و به هر واحد تا سقف 15 میلیون تومان تسهیلات با کارمزد 15 درصد و مدت بازپرداخت سه ساله پرداخت می‌شود.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور عنوان کرد: از 4 هزار و 200 خبازی استان تعداد 3 هزار و400 خبازی بارانه‌ای هستند که تسهیلات نوسازی تنها به واحدهای یارانه‌ای تعلق می‌گیرد.

وی در پایان گفت: هیچگونه محدودیتی در تعداد پرداخت تسهیلات به خبازان وجود ندارد و با استقبال خبازان، امکان افزایش سهمیه اعتبار برای ارائه تسهیلات نوسازی وجود دارد.

انتهای پیام/