مورخ:[1396-11-28 00:40:01]
»نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری:
»افزایش 1300 تومانی نرخ ارز سندی بر بی‌تدبیری دولت است

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: افزایش 1300 تومانی نرخ ارز و دستگیری 90 نفر از دلالان ظرف 5 دقیقه سندی بر بی‌تدبیری دولت تدبیر و امید است.

افزایش 1300 تومانی نرخ ارز سندی بر بی‌تدبیری دولت است

به گزارش مازند اصناف به نقل از قائم‎آنلاین، آیت‌الله علی معلمی در خطبه‌های امروز نماز جمعه شهرستان قائم‌شهر، راهپیمایی 22 بهمن را پدیده‌ای مبارک خواند و اظهار کرد: راهپیمایی 22 بهمن امسال با وجود تبلیغات گسترده عوامل استکبار در بی‌رونق نشان دادن آن، بسیار با شکوه برگزار شد.

وی حضور بی‌سابقه مردم در راهپیمایی عظیم 22 بهمن را نتیجه اثر نفس، اخلاص، ایمان و توکل بر خدا دانست و افزود: حضور مردم بصیر ایران در این راهپیمایی پاسخی دندان‌شکن به بیگانگان، دشمنان و سست عهدان داخل بود.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به پیام رهبر معظم انقلاب درباره حضور عظیم مردم در راهپیمایی، بیان کرد: مسئولان کشور باید قدر این ملت را بدانند و با استقامت، روحیه انقلابی و عمل جهادی به ملت خدمت و از آرمان‌های انقلاب دفاع کنند.

این مسئول به رهبری امام راحل (ره) در از بین بردن نظام 2500 ساله شاهنشاهی اشاره کرد و گفت: ایمان، اخلاص و استقامت امام خمینی(ره) ملت را منسجم ساخت.

معلمی با اشاره به شکست انقلاب مصر، خاطرنشان کرد: اگر همه کشورها رهبری مانند امام راحل (ره) داشتند قطعا کشورشان تحولی عظیم را درپی داشت.

وی به توصیه امام خمینی(ره) درباره قدر دانستن جهاد عظیم و خون جوانان برومند ایران اشاره کرد و یادآور شد: امام در وصیت‌نامه‌اش به مجلس، دولت و دست‎اندر‎کاران توصیه می‌کند که قدر این ملت را بدانند و در خدمتگذاری به ملت فروگذاری نکنند.

امام جمعه قائم‎شهر با اشاره به نفوذ فرهنگ بیگانه در ایران، افزود: آزادی به شکل غربی موجب تباهی جوانان در جامعه می‌شود و باید در مقابل نفوذ برخی از فرهنگ‎های غربی به کشور ایستاد تا به اسلام و فرهنگ کشور اشلامی لطمه وارد نشود.

این مسئول اجتماع 22 بهمن را سمبل راهپیمایی در ایران خواند و تصریح کرد: افرادی که مدعی راحت گذاشتن مردم هستند چرا با برجام به مشکلات اقتصادی مردم پایان ندادند.

معلمی با بیان اینکه اکنون پس از گذشت سه سال از برجام مردم راحتی احساس نکردند، افزود: پس از برجام ظرف چهار ماه 1300 تومان به نرخ ارز افزوده شد.

وی در ادامه تصریح کرد: دستگیری 90 نفر از دلالان ارز ظرف پنج دقیقه سندی است بر بی‌تدبیری دولت در طراحی برجام که باید مسئولان پاسخگو باشند.

امام جمعه قائم‌شهر عدالت اجتماعی را از مشخصه‌های انقلاب اسلامی در ایران دانست و بیان کرد: افرادی که در کشور به عنوان رئیس جمهور، وکیل و ... انتخاب می‌شوند باید بر طبق ضوابط قانون اساسی و اسلامی انتخاب شوند.

این مسئول به حضور جاسوسان در بیابان‌های گرمسار، دامغان و مناطق کویری، به نام جمعیت حمایت از حیات وحش اشاره کرد و گفت: با وجود اسناد زنده، مسئولان محیط زیست سعی در دفاع از افراد جاسوس دارند.

معلمی با بیان اینکه جاسوسان با هدف فیلمبرداری از مراکز موشکی و رصد تحرکات فضایی ایران وارد کشور شدند، خاطرنشان کرد: مسئولان محیط زیست به جای عذرخواهی از رهبری و ملت سعی در توجیه و دفاع دارند.

وی حاکمیت ولایت فقیه را بزرگ‌ترین ثمره انقلاب دانست و گفت: آنهایی که قانون اساسی را بزرگ‌ترین ثمره انقلاب می‎دانند چرا در فتنه 88 به رعایت این قانون پایبند نبودند و آشوب خیابانی برپا کردند.