مورخ:[1392-03-11 19:58:01]
»ویژه / در آستانه انتخابات یازدهم
»قطار عزل و نصب های تامل برانگیز دولت به دانشگاه مازندران رسید

 

استفاده از مدیران همسو با افکار ریس جمهور ومرد پشت پرده، در دولت احمدی نژاد، با نزدیکتر شدن به انتخابات به اوج میرسد و قطار عزل و نصب های تامل برانگیز در این دولت در ایستگاه دانشگاه مازندران توقف می کند.

قطار عزل و نصب های تامل برانگیز دولت به دانشگاه مازندران رسید

به گزارش نجبا و به نقل از  بلاغ در شهرستان بابلسر،دولت نهم و دهم با سر لوحه قرار دادن شعار عدالت، دست به انتصاب مدیرانی زد که گاها استفاده از بیت المال را برای تبلیغات و  تامین آینده کاری جایز دانسته اند. از جمله این مدیران ارشد که برای استحکام جایگاه خود استفاده از امکانات بیت المال را برای دعوت از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و پوشش جشن های ده شبی قربان تا غدیر الزامی دانسته است سرپرست دانشگاه مازندران می باشد.

وی در حالی در سالهای تصدی خود در این پست به این اقدام مبادرت ورزیده است که دانشگاه مازندران از لحاظ تامین منابع مالی برای پیشرفت طرح های تحقیقاتی و عمرانی دچار مشکلات لاینحلی بوده است.

حذف اضافه کاری کارمندان دانشگاه برای تامین هزینه جشن های رنگارنگ و اسراف آمیز دانشگاه مازندران از جمله تدابیر سرپرست دانشگاه مازندران می باشد.

اما ماجرا به اینجا ختم نمی شود بلکه مقاومت معاونان و کارمندان این دانشگاه در برابر استفاده و اسراف منابع بیت المال موجب تهدید کارمندان از سوی وی شده و در اقدامی دیگر ابتدای این هفته معاون توسعه و پشتیبانی دانشگاه مازندران را در سکوتی رسانه ای تودیع کرد.

رخ دادن این اتفاق در حالی است که در میان رسانه های خبری سرپرست فعلی دانشگاه مازندران به مدیر تبلیغاتی شهرت دارد.

دانشگاه مازندران این روزهای گرم را سپری می کند که در سال گذشته و ابتدای سال اداره برق شهرستان به دلیل بدهی برقی 30 میلیونی دانشگاه، اقدام به قطع برق این واحد آموزشی کرده است که با وساطت مدیران عالی شهرستان موضوع به تعویق افتاد