مورخ:[1396-09-09 02:00:01]
»معاون استاندار مازندران عنوان کرد:
» استقبال از سرمایه گذاران کره ای برای نوسازی واحدهای تولیدی


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران گفت: برای نوسازی واحدهای تولیدی از سرمایه گذاران کره جنوبی و سرمایه گذاری مشترک استقبال می کنیم.

 استقبال از سرمایه گذاران کره ای برای نوسازی واحدهای تولیدی

به گزارش مازند اصناف حسن خیریان پور شامگاه چهارشنبه در بازدید سفیر کره جنوبی در تهران از واحدهای تولید و صنعتی آمل ضمن تشکر از میزبانی واحدهای آمل گفت: امیدواریم سفر دوروزه سفیر کره جنوبی در تهران از مازندران حائز اهمیت‌های بالایی باشد.

معاون امور اقتصادی استاندار مازندران با اشاره به اینکه هدف این سفر شناسایی فرصت و توانمندی‌های استان مازندران است، ادامه داد: سفیر کره جنوبی به دعوت استاندار مازندران و اتاق بازرگانی مازندران به این استان سفر کردند و استان مازندران درزمینهٔ گردشگری، خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات، صادرات محصولات کشاورزی، شیلات و آبزیان، مرغ به کشور کره جنوبی اعلام آمادگی می‌کند.

وی بابیان اینکه برای بازسازی و نوسازی واحدها از سرمایه‌گذاران کره دعوت می‌کنیم تا به‌صورت مشترک با سرمایه‌گذاران این استان اقدام به همکاری کنند، ادامه داد: برای سرمایه‌گذاری در کشور کره جنوبی آمادگی خود را اعلام می‌کنیم.

خیریان پور با اشاره به اینکه مازندران به لحاظ تنوع سرمایه‌های بزرگی مانند دریا، جنگل دارد: افزود: این استان از بندر فعال و ۳ فرودگاه بهره‌منداست و امیدواریم این سفر فصل جدید گردشگری و اقتصادی در مازندران باشد.

وی ادامه داد: امیدواریم زمینه‌های لازم محیا شود تا سرمایه‌گذاران کره جنوبی فرصت حضور جهت سرمایه‌گذاری در این استان را داشته باشند


مهر//*