مورخ:[1395-01-04 18:10:01]
» فرماندار رامسر خبر داد
»برپایی نمایشگاه ملی صنایع دستی در رامسر

فرماندار رامسر از افزایش حضور مسافران نوروزی در این شهرستان نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و گفت: نمایشگاه ملی صنایع دستی و سوغات استان‌ها با بیش از 130 غرفه در شهرستان دایر شده است.

برپایی نمایشگاه ملی صنایع دستی در رامسر

به گزارش مازند اصناف؛ حسین شعبان‌سروری ظهر امروز در جلسه ستاد خدمات سفر این شهرستان ضمن تبریک سال نو اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم با تحول طبیعت، در خود و همچنین در شهرستان نیز با همت همه مدیران آن‌گونه که در شأن شهرستان و جایگاه تاریخی آن است، تحولات خوبی داشته باشیم.

وی با بیان اینکه سال 94 از لحاظ بودجه سال سختی بود افزود: اما موفقیت و اتفاقات بزرگی نیز در حوزه داخلی و خارجی صورت گرفت که ذائقه مردم را شیرین کرد که با روحیه پرنشاط و امید به آینده در راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات هفت اسفند حضور باشکوهی داشته که نشانه پایبندی مردم شریف به آرمان‌های اسلام و انقلاب بود.

فرماندار رامسر با اشاره به ظرفیت رامسر با داشتن 23 واحد اقامتی اعم از هتل، هتل آپارتمان، متل، 100 واحد پذیرایی و 37 مدرسه، بیش از 3 واحد استیجاری تصریح کرد: از 27 اسفند 94 تا سوم فروردین سال جدید میزان حضور گردشگران افزایش 12 درصدی نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

وی از برگزاری نمایشگاه ملی صنایع دستی و سوغات استان‌ها با بیش از 130 غرفه در شهرستان، وجود 10 منطقه نمونه گردشگری که مهم‌ترین آن جواهرده و دالخانی است خبر داد و خاطرنشان کرد: برگزاری جشنواره‌های متعدد فرهنگی و هنری در نقاط مختلف، پرواز همه روزه رامسر به تهران و بالعکس که ظرفیت پرواز‌ها 100 درصد افزایش داشته از دیگر امکانات و زیرساخت‌های مهم برای بهره‌مندی گردشگران در این ایام است.

فرماندار رامسر از ایجاد قرارگاه انتظامی، پایگاه امداد و نجات و کمپ‌های ایمنی و سلامت، اکران هر روزه فیلم در سینما در ایام نوروز در این شهرستان خبر داد.

انتهای پیام/

فارس مازندران