مورخ:[1394-10-30 09:34:01]
»اختصاصی/ رئیس اتاق اصناف رامسر خبر داد
»برگزاری انتخابات 12 اتحادیه صنفی رامسر در سال جاری

رئیس اتاق اصناف رامسر با اشاره به برگزاری 12 انتخابات اتحادیه های صنفی رامسر از ابتدای سال جاری تاکنون، اضافه کرد: تا پایان سال جاری، انتخابات هیات مدیره 8 اتحادیه صنفی دیگر نیز، برگزار خواهد شد.

برگزاری انتخابات 12 اتحادیه صنفی رامسر در سال جاری

بهمن جعفری صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار مازند اصناف گفت: بیش از 3 هزار و 500 واحد صنفی در رامسر مشغول فعالیت هستند.

وی با اشاره به سابقه 18 ساله اتاق اصناف رامسر گفت: اتاق اصناف رامسر در سال 1376 تاسیس و تاکنون با همکاری 26 اتحادیه صنفی تحت پوشش، در امر خدمت رسانی و ساماندهی اصناف و بازاریان این شهرستان، فعالیت دارد.

رئیس اتاق اصناف رامسر در خصوص برگزاری بازارهای هفتگی در رامسر پاسخ داد: بازار روزها در تمامی روزهای هفته در شهرستان رامسر برگزار می شود، اما در شهر رامسر در روزهای شنبه و سه شنبه، روز بازار برگزار می شود.

جعفری با اشاره به قدمت صدساله بازار مرکزی رامسر اظهار کرد: بازار مرکزی شهر که در خیابان شهید بهشتی، آخوند محله واقع شده است؛ با قدمتی صد ساله، قدیمی ترین بازار رامسر محسوب می شود.

وی با اشاره به برگزاری 12 انتخابات اتحادیه های صنفی رامسر از ابتدای سال جاری تاکنون، اضافه کرد: تا پایان سال جاری، انتخابات هیات مدیره 8 اتحادیه صنفی دیگر نیز، برگزار خواهد شد.

رئیس اتاق اصناف رامسر در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر بزرگترین دغدغه و مشکل اصناف و بازاریان رامسر، امور مالیاتی است که امیدواریم با توجه و حمایت مسئولان، شاهد حل و فصل آن در آینده ای نزدیک باشیم.

 

انتهای پیام/