مورخ:[1391-10-19 19:28:01]
»مسئول بسیج دانشجویی مازندران خبر داد:
» یادواره 240 شهید دانشجوی مازندران برگزار می شود

مسئول بسیج دانشجویی مازندران از برگزاری یادواره 240 شهید دانشجوی استان مازندران در 16 آذر 92 خبر داد.

 یادواره 240 شهید دانشجوی مازندران برگزار می شود

به گزارش نجبا و به نقل از بلاغ،نشست کمیته شهدای دانشجوی استان مازندران ظهر امروز با حضور ‌روسای دانشگاه‌ها، موسسات آموزش عالی استان و مسئول بسیج دانشجویی مازندران در محل سازمان مرکزی بزرگ‌ترین دانشگاه دولتی استان مازندران برگزار شد.

در ابتدای این نشست ولی‌الهم مدانلو با اشاره به نقش مهم دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی استان مازندران در پیشبرد اهداف فرهنگی کشور از برگزاری یادواره 240 شهید دانشجوی استان در 16 آذر 92 خبر داد.

مسئول بسیج دانشجویی استان مازندران گفت: کمیته شهدای دانشجویی استان به منظور گرامیداشت یاد و مقام شهدای دانشجو که برای ادای وظیفه بالاترین سرمایه یعنی جانشان را فدا کردند تشکیل شده است.

  مدانلو افزود: برگزاری یادواره شهدای دانشجو در واحدهای دانشگاهی استان، تشکیل و حمایت از تیم‌های دانشجویی، سرگذشت پژوهی شهدای دانشجو در واحدهای دانشگاهی، حمایت از چاپ کتاب شهدای دانشجویی، تولید نرم‌افزار چند رسانه‌ای از شهدای دانشجویی در واحدهای دانشگاهی استان، برگزاری جشنواره‌های فرهنگی، ورزشی و دانشجویی و همکاری در برگزاری یادواره شهدا دانشجویان و طلاب نقش محوری در پیروزی انقلاب اسلامی داشته‌اند.