مورخ:[1394-04-08 21:01:01]
»
»تولید 625 تن گوشت سفید در تنکابن

مدیر جهاد کشاورزی تنکابن از تولید بالغ بر 625 تن گوشت سفید در سه ماهه اول سال جاری در این شهرستان خبر داد.

تولید 625 تن گوشت سفید در تنکابن

به گزارش مازنداصناف و به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی مازندران، نریمان اوجانی گفت: بالغ بر 625 تن گوشت سفید در شهرستان تنکابن طی سه ماه نخست امسال تولید شد.

وی افزود: این مقدار تولید در 12 واحد مرغ گوشتی با ظرفیت حدود 313 هزار قطعه در شهرستان تنکابن انجام شده است.

مدیر جهاد کشاورزی تنکابن بیان کرد: تنکابن با دارا بودن 27 واحد مرغ گوشتی فعال و ظرفیت 494 هزار قطعه از ظرفیت بالایی در پرورش مرغ گوشتی برخوردار است و ظرفیت تولید گوشت سفید شهرستان به 5 هزار تن می‌رسد.

این مسئول از توزیع بیش از 378 هزار لیتر نفت‌گاز یارانه‌دار در سطح این شهرستان خبر داد و خاطرنشان کرد: در راستای سیاست‌های حمایتی جهاد کشاورزی در خصوص توزیع سوخت یارانه‌دار به بهره‌برداران بخش کشاورزی، مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان تنکابن از ابتدای سال زراعی 94 - 93 تاکنون میزان 378 هزار لیتر نفت‌گاز یارانه‌دار بین کشاورزان و دامداران این شهرستان توزیع کرده است.

اوجانی در پایان توضیح داد: واحدهای تولیدی طیور صنعتی این شهرستان یکی از مراکز مهم مصرف سوخت بخش کشاورزی بوده که بر اساس قانون و جداول توزیع سوخت بر حسب شرایط گرمایشی و سرمایشی متناسب با ماه‌های سال با ثبت‌نام در سامانه تجارت آسان و با تایید جهاد کشاورزی برای دریافت سوخت به شرکت پخش فرآورده‌های نفتی معرفی می‌شوند.