مورخ:[1394-04-07 14:38:01]
»اختصاصی/به مناسبت گرامیداشت هفته صنعت و معدن انجام پذیرفت
» افتتاح واحد صنعتی پلیمر بافت بابل

مراسم آئین افتتاحیه واحد صنعتی پلیمر بافت بابل بمناسبت گرامیداشت هفته صنعت و معدن با حضور دکتر ناصری نماینده مردم شریف بابل در مجلس شورای اسلامی و دکتر محمد پور رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت مازندران در شهرک صنعتی رجه بابل برگزار گردید .

 افتتاح واحد صنعتی پلیمر بافت بابل

به گزارش خبرنگار مازنداصناف از بابل، صبح امروز مراسم آئین افتتاحیه واحد صنعتی پلیمر بافت بابل بمناسبت گرامیداشت هفته صنعت و معدن با حضور  دکتر ناصری نماینده مردم شریف بابل در مجلس شورای اسلامی و دکتر محمد پور رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت مازندران  و معاونین و همکاران سازمان در محل شرکت  واقع در شهرک صنعتی رجه بابل برگزار گردید .

در ابتدای مراسم دکتر شافی گزارش مختصری از واحد تولیدی خود ارائه نمود و در ادامه مشکلات خود را با عضو کمیسیون صنایع و رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان در میان گذاشت .

دکتر محمد پور در این افتتاحیه ضمن تقدیر از دکتر شافی مدیر عامل واحد صنعتی پلیمر بافت بابل گفت: ما باید تلاش کنیم وضعیت اقتصادی ، اشتغال و معیشت مردم  بهبود پیدا کند  که این مهم با دست در دست هم قرار دادن بخش های خصوصی و دولتی امکان پذیر می گردد.

وی تولید را امری مهم دانست و افزود : انسانی که شغل داشته باشد ، آرامش روان داشته باشد دستش در جیب خودش باشد ، طبیعتاً به سلامت خود هم می رسد د از این رو  بدهکارهای اجتماعی کاهش یافته و  جامعه به رشد و شکوفایی و بالندگی دست می یابد.

دکتر محمد پور اظهار کرد : من به تولیدات ارزشمندی که شرکت پلیمر بافت دارد افتخار می کنم که با دستان پر توان کارگران و زحمت کشان این مجموعه انجام می شود .

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت نگاه تولید را صادرات محور دانست و گفت :ما می توانیم محصولات واحد های تولیدی و صنعتی همچون پلیمر بافت را  به کشور های همسایه صادر کنیم .


انتهای پیام/

بهراد حسینی