مورخ:[1393-01-05 19:36:01]
»
» سوانح جاده‌ای کاهش قابل توجهی داشته است/ افزایش ۳ درصدی حجم سفرهای نوروزی

رئیس پلیس راهور ناجا با تأکید بر اینکه سوانح جاده‌ای کاهش قابل توجهی داشته است، گفت: از ۲۵ اسفند تاکنون، حجم سفرهای نوروزی ۳ درصد افزایش داشته است.

 سوانح جاده‌ای کاهش قابل توجهی داشته است/ افزایش ۳ درصدی حجم سفرهای نوروزی

به گزارش مازند اصناف و به نقل از فارس، سردار اسکندر مومنی در سفر به استان گیلان با حضور در برنامه زنده تلویزیونی با اشاره به کاهش سوانح جاده ای در کشور گفت: خوشبختانه سوانح جاده ای در کشور نسبت به 3 سال گذشته کاهش قابل توجهی داشته و از آنجایی که مطالبه مقام معظم رهبری هم کاهش سوانح است، باید در این راستا تلاش بیشتری کنیم.


وی افزود: ما برای نوروز امسال کارهای خود را در 3 مرحله انجام دادیم، در مرحله اول که از قبل اسفندماه 92 آغاز شد پلیس راهور طراحی برنامه های خود را برای نوروز انجام داد و در این زمینه حدود نیم میلیون نفر بسیج شدند.

سردار مومنی با اشاره به مرحله دوم گفت: در اسفندماه 92 اطلاع رسانی گسترده ای توسط رسانه ها در خصوص سفرهای نوروزی صورت گرفت و در نهایت در گام سوم که از 25 اسفندماه آغاز شد ما بحث اجرا و نظارت را در دستور کار خود قرار دادیم.

رئیس پلیس راهور ناجا ضمن قدردانی از تمامی دستگاه های فعال همچون نیروی انتظامی، اورژانس، راهداری و آتش نشانی، گفت: در مجموع از 25 اسفندماه تاکنون حجم سفرهای نوروزی 3 درصد افزایش پیدا کرده و پیش بینی ما این است که این روند همچنان افزایش پیدا کند.