اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 996 مورخ:[1391-06-10 07:13:01]
 برگزاری اجلاس عدم تعهدها استکبار را به ذلالت کشاند

برگزاری اجلاس عدم تعهدها استکبار را به ذلالت کشاند

فرماندار آمل گفت: برگزاری اجلاس سران جنبش عدم تعهد به میزبانی ایران و حضور سران سیاسی کشورهای دنیا در این نشست بزرگ، استکبار جهانی را به ذلالت و خواری کشاند.

یدالله اکبرزاده در جمع مردم بخش دابودشت این شهرستان بیان داشت: رضایت مردم در شهر و روستا رضایت و دلگرمی مسئولان را به بار می‌آورد.

وی افزود: انقلاب اسلامی ما برگرفته از تفکر اسلامی ناب محمدی است و تا زمانی که نیت‌ها برای رضایت خداوند باشد برای انجام امور خود خداوند پشتیبان ما است.
اکبرزاده با اعلام اینکه حتی در کوچک‌ترین بخش از شهر و روستای کشور شاهد بهره‌برداری و یا سازندگی برای عمران و آبادانی هستیم، گفت: در دولت نهم و دهم تمام تلاش برای برخورداری روستاها در کنار شهرها از نعمات خداوندی بوده تا مردم در آسایش و رفاه بیشتری زندگی کنند.
فرماندار آمل با اعلام اینکه هنر انقلاب اسلامی ما بیداری جامعه جهانی است، تصریح کرد: علاوه بر بیداری اسلامی در منطقه که پیروزی را در لیبی، مصر، لبنان و دیگر کشورها به همراه داشت و ظلم زورگویان و استکبارگران را به خودشان بازگرداند هم‌اکنون نشست سران، کارشناسان و سیاسیون کشورهای دنیا در تهران ضربه مهلک دیگری بر پیکر استکبار جهانی است.
اکبرزاده با اعلام اینکه حضور سیاست‌مداران و کارشناسان برتر سیاسی 120 کشور دنیا در شانزدهمین دوره نشست سران جنبش عدم تعهد باعث اعتلای فرهنگ ناب اسلامی ایران به دنیا خواهد شد، گفت: این نشست سران دنیا دشمنان استکباری را کور کرده و آنها را به خاری و ذلالت کشاند.
وی با اشاره به اینکه استکبار و اسرائیل به دست و پای مسئولان کشورهای دنیا افتادند تا در اجلاس سران در تهران شرکت نکنند، اذعان داشت: آنها هم‌اکنون قدرت ایران را در دنیا به روشنی مشاهده می‌کنند و حتی می‌بینند که دبیرکل سازمان ملل متحد نیز در این اجلاس شرکت کرده و با رهبر انقلاب، رئیس جمهور کشورمان و رئیس مجلس شورای اسلامی نشست و مذاکره داشته است.
اکبرزاده بیان داشت: باید قدر نعمت‌های الهی که به این مرز و بوم عطا می‌شود را دانست زیرا این افتخارات برگرفته از منویات امام امت، خون شهدا و ایثارگری خانواده شهدا، ایثارگران و جانباران است البته بصیرت، آگاهی و حضور همه جانبه مردم نیز اقتداری دیگر را برای کشورمان رقم می‌زند.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا