اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 9859 مورخ:[1392-12-26 15:12:01]
اعلام نارضایتی اندرواژ از برپایی نمایشگاه در پارک قائم ساری
اندرواژ رئیس اتاق اصناف ساری در گفتگو با مازند اصناف خبر داد:

اعلام نارضایتی اندرواژ از برپایی نمایشگاه در پارک قائم ساری

 اندرواژ رئیس اتاق اصناف ساری : برپایی نمایشگاه پارک قائم بدون هماهنگی با اتاق اصناف و بر ضرر بازاریان ساری است.

 اختصاصی مازند اصناف / حسن قربان زاده : میر احمد اندرواژ رئیس اتاق اصناف ساری به خبرنگار ما گفت:  برپایی نمایشگاه پارک قائم بدون هماهنگی با اتاق اصناف و بر ضرر بازاریان ساری است.

وی در ادامه تصریح کرد: متاسفانه شهرداری و شورای شهر ساری بدون در نظر گرفتن اتاق اصناف و اداره ی صنعت , معدن و تجارت مرکز استان و کمیته ی نمایشگاهی اقدام به برپایی نمایشگاه عرضه کالا در پارک قائم ساری نموده اند.

اندرواژ در ادامه گفت: این نمایشگاه که به بهانه ی ساماندهی دست فروشان ساری انجام شده است بدون در نظر گرفتن وضعیت حال حاضر بازار, ایجاد مشکلات سد معبر و بر علیه بازار انجام پذیرفته است. ضمنا باید بگوییم بسیاری از این دست فروشان ضمن عدم تخصص در حوزه ی کاری فاقد جواز فعالیت صنفی هستند. به این نکات باید عدم کنترل و نطارت در قیمت را نیز اضافه کنیم چرا که این قیمت ها کارشناسی شده نیز نیستند.

اندرواژ در خاتمه افزود: بازاریان ساروی مخالفت خود را با برپایی این نمایشگاه هم بدلیل رسمیت شناختن دست فروشان با ایجاد بسترجهت تمرکز دست فروشان که دائما برای کاسبان مزاحمت ایجاد می نمایند و هم بدلیل اختلال در بازار آن هم در این برهه زمانی اعلام می دارند و ما نیز این موضوع را از مراجع قانونی دنبال می نماییم.

» برچسب ها : , میراحمد اندرواژ , رئیس , اتاق اصناف , ساری , نمایشگاه , پارک قائم , مجمع , امور صنفی , میراحمد اندرواژ , رئیس , اتاق اصناف , ساری , نمایشگاه , پارک قائم , مجمع , امور صنفیمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا