اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 9846 مورخ:[1392-12-26 10:25:01]
رهبران اروپایی عاقل نیستند
نماینده مردم قائمشهر،سوادکوه و جویبار /

رهبران اروپایی عاقل نیستند

نماینده مردم قائمشهر،سوادکوه و جویبار با اشاره به ملاقات غیر عرف خانم اشتون با محکومین فتنه 88 گفت: آن ها رهبران عاقلی برای کشورهایشان نیستند.

به گزارش مازند اصناف سید هادی حسینی در گفتگو با خبرنگار بلاغ در سوادکوه، دیدار اشتون با محکوم فتنه 88 را اقدامی غیر عاقلانه دانست و اظهار داشت: اگر این دیدار اقدامی عاقلانه بود باید با خانوادۀ شهدای هسته ای که به دست ایادی آمریکا به شهادت رسیدند ملاقات می کرد.


وی گفت: نباید این موضوع را بزرگ کنیم ولی به نظر من این کار خوبی نبود و نمی توان گفت که این دیدارها مشکلی نداشت.

حسینی خاطر نشان کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی آن قدر بزرگ هست که با چند ملاقات خانم اشتون با مخالفان نظام لطمه ای نخورد ولی آنها باید با مادران، همسران و فرزندان شهدای هسته ای ملاقات می کردند تا ببینند آنچه که امروز توسط ایادی آنها در سرتاسر جهان دارد اجراء می شود چه بر سر مردم دنیا آورده است.

نماینده مردم سوادکوه در خانه ملت با اشاره به برنامه های ترور، تخریب و جنگ ایادی غرب در ایران، افغانستان، عراق، سوریه ، فلسطین و اخیرا در اوکراین اعلام کرد: ملاقات غیر عرف خانم اشتون با محکومین فتنه 88 نشان می دهد آن ها رهبران عاقلی برای کشورهایشان نیستند چرا که اگر عاقل بودند در برگزاری این ملاقات همۀ جنبه ها را در نظر می گرفتند و به درستی قضاوت می کردند.
» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا