اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 9833 مورخ:[1392-12-25 22:46:01]
حرمت ایام فاطمیه در نوروز بایدحفظ شود
عضو خبرگان رهبری:

حرمت ایام فاطمیه در نوروز بایدحفظ شود

عضو خبرگان رهبری ضمن تاکید به اهمیت صله ارحام در ایام نوروز تصریح کرد : حرمت ایام فاطمیه از هر لحاظ باید حفظ شود.

به گزارش مازند اصناف و  به نقل از قائم آنلاین،آخرین جلسه شورای فرهنگ عمومی قائم شهر در دفتر امام جمعه این شهرستان ، برگزار شد.


آیت الله علی معلمی ، رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان قائم شهر در این جلسه ضمن گرامیداشت سالروز تاسیس بنیاد شهید و بزرگداشت روز شهدا گفت : شهدا افتخار و اقتدار ملت هستند لذا تکریم و تجلیل از کاروان راهیان نور و تلاش ویژه در این زمینه موجب حفظ فرهنگ ایثار و شهادت خواهد شد.

عضو خبرگان رهبری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به قرآن کریم که " اگر تذکر برای همه مفید نباشد برای افراد زیادی می تواند مفید واقع گردد " اذعان کرد : مراسم چهارشنبه سوری امسال نیز باید با امنیت کامل نظارت و کنترل گردد چرا که عوامل وابسته از طریق نفوذ در این مناسبت ها در صدد اخلال در جامعه هستند.

وی ضمن تاکید به اهمیت صله ارحام در ایام نوروز تصریح کرد : حرمت ایام فاطمیه از هر لحاظ باید حفظ گردد مخصوصا فاطمیه دوم در فروردین ماه که از اهمیت زیادی برخوردار است.

آیت الله معلمی در پایان از همه دستگاه ها و ادارات خواست تا مسئله اقتصاد مقاومتی جدی گرفته شود زیرا اقتصاد مقاومتی ، هم برای دولت و هم برای ملت باید اصل باشد ، لذا بر اساس تاکیدات قرآن کریم مبنی بر جلوگیری از اسراف و ترویج فرهنگ قناعت در جامعه ، به سیاست کلی اقتصاد مقاومتی که از تاکیدات مقام معظم رهبری می باشد احترام بگذاریم و مورد توجه جدی قرار دهیم.
» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا