اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 982 مورخ:[1391-06-05 04:44:01]
ارسال 4 محموله مواد غذایی به زلزله زدگان آذربایجان شرقی

ارسال 4 محموله مواد غذایی به زلزله زدگان آذربایجان شرقی

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی مازندران از ارسال 4 محموله مواد غذایی شامل 2 هزار و 881 کارتن کلوچه و 1800بطری دوغ به ارزش 250 میلیون ریال به زلزله زدگان استان آذربایجان شرقی خبر داد.

به گزارش نجبا و به نقل از تولید نیوز- غلامرضا عشریه در ششمین جلسه هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی مازندران با اشاره به وقوع زلزله اخیر در آذربایجان شرقی گفت: وقوع زلزله شهرهای اهر، ورزقان، هریس و روستاهای اطراف آن در استان آذربایجان شرقی که به کشته و زخمی و بی خانمان شدن جمع زیادی از ساکنین این مناطق منجر شد، قلب هموطنان در سراسر میهن اسلامی را جریحه دار و بار دیگر خاطره تلخ زلزله بم و زلزله های مشابه را در اذهان تداعی کرد.
عبدا.. مهاجر عضو هیأت رییسه اتاق بازرگانی نیز در این جلسه کمک رسانی به زلزله زدگان آذربایجان شرقی و هموطنان این استان را یک کار خداپسندانه دانست.
وی همچنین به برپایی نمایشگاه توانمندی محصولات جمهوری اسلامی ایران به ویژه مازندران آذرماه امسال در سلیمانیه عراق اشاره کرد و افزود: اقلیم کردستان عراق فرصت خوبی برای سرمایه گذاری است.
احمد اصغری عضو دیگر هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی در این جلسه یاری بخشیدن به زلزله زدگان آذربایجان شرقی و هم وطنان بر همگان واجب بوده و کار بسیار نیکویی است.
محمد چلنگری دیگر عضو هیأت نمایندگان اتاق نیز با اشاره به اعزام هیأت تجاری در سال جاری گفت: تشکیل کمیته تخصصی در راستای ارزیابی و نیاز سنجی دو طرف می بایست در دستور کار قرار گیرد.
محمد کاوه عضو دیگر هیأت نمایندگان اتاق هم در این جلسه به راه اندازی و تأسیس شرکت گردشگری سلامت در مازندران اشاره کرد و افزود: این شهرک برای توسعه و بهره گیری بیشتر فضاهای گردشگری می تواند خدمت بسیار خوبی باشد و می طلبد تمامی دستگاه های اجرایی مرتبط در اجرایی شدن این مهم تلاش و اهتمام داشته باشند.
ابوالفضل مستشرق عضو هیأت نمایندگان اتاق مازندران نیز در این جلسه به مشکلات مرز ترکمنستان در حوزه گمرکی اشاره کرد و گفت: برنامه مدونی برای رفع مشکل کنونی حوزه گمرکی و ترانزیت  می بایست تدوین شود


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا