اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 9690 مورخ:[1392-12-19 19:59:01]
کشف و ضبط بیش از 11 هزار عدد ترقه در فریدونکنار
فرمانده نیروی انتظامی فریدونکنار خبر داد:

کشف و ضبط بیش از 11 هزار عدد ترقه در فریدونکنار

 فرمانده نیروی انتظامی شهرستان فریدونکنار از کشف و ضبط بیش از 11 عدد هزار ترقه در این شهرستان خبر داد.

به گزارش مازند اصناف و به نقل از بلاغ،مهدی نریمانی در نشست صمیمی با روسای تحت پوشش اتاق اصناف شهرستان فریدونکنار ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: فریدونکنار یکی از شهرهای توریستی استان است که در ایام نوروز و تعطیلات میزبان مهمانان از سراسر کشور اسلامی است و نیروی انتظامی دست یاری به سوی روسای اتحادیه دراز می کند تا با همکاری و همیاری میزبانان خوبی برای میهمانان باشیم.


وی از سه طرح بهار، چارشنبه سوری و طرح تعطیلات نوروزی در حال اجرا نام برد و اذعان داشت: طرح بهار از اوایل بهمن ماه آغاز شد که این طرح جهت پیشگیری از سرقت صورت می گیرد.

نریمانی با بیان اینکه روسای اتحادیه می توانند بهترین اطلاع رسانی را به نیروی انتظامی داشته باشند، تصریح کرد: در چند روز اخیر 11 هزار عدد ترقه کشف و ضبط گردید که اگر توزیع می شد شاید شاهد اتفاقات ناگواری در شهرستان می بودیم.

وی با اشاره به اینکه اصناف می تواند پل ارتباطی با نیروی انتظامی باشد، اذعان داشت: جلساتی را با روسای ادارات و نهادهای مرتبط در خصوص سرویس دهی بهتر برای مهمانان و ایجاد امنیت انجام داده ایم تا در سرویس دهی با کمترین مشکل مواجه شویم.

فرمانده نیروی انتظامی فریدونکنار با بیان اینکه تعامل اتحادیه ها با نیروی انتظامی در پیشگیری از جرایم از جمله سرقت می تواند موثر باشد، گفت: در بحث چارشنبه سوری از اصناف می خواهیم تا با معرفی واحدهای صنفی متخلف جلوی اتفاقات ناگوار گرفته شود.

نریمانی از ایجاد قرارگاه نوروزی در میدان ماهی فریدونکنار خبر داد و خاطرنشن کرد: نیروها در دو شیفت در این قرارگاه حضور دارند و به صورت شباه روزی در خدمت شهروندان و مهمانان نوروزی خواهند بود.

وی افزود: برای پیشگیری از تصادفات درون شهری پلیس راهور از 7 صبح تا 8 غروب در خیابان هستند و گشت 24 ساعته پلیس راهور نیز در سطح شهرستان فعال هستند و وظیفه پلیس 110 را انجام می دهند و اگر تصادفی در حاشیه شهر اتفاق بیافتد بلافاصله جمع آوری می شود.

فرمانده نیروی انتظامی از فعال شدن شرکت انتظام در فریدونکنار خبر داد و تصریح کرد: 2 پاسگاه داخل خزرشهرهای شمالی و جنوبی ایجاد شد و در بحث ناهنجاری های اجتماعی، بی حجابی و بدحجابی برخورد خواهند کرد.

وی خواستار همکاری بیشتر اتحادیه های زرگران، موسسه اتومبیل، اتحادیه صنف رستوران داران و مهمانپذیران جهت پیشگیری از سرقت شد و عنوان داشت: مشتریان قهوه خانه ها و سفره خانه ها معمولا قشر جوان هستند که از اتحادیه می خواهیم نسبت به دادن پروانه کسب حساسیت بیشتری به خرج دهند.

نریمانی از استقرار نیروی انتظامی در نوار ساحلی و گشت موتوری در سطح شهرستان خبر داد و اذعان داشت: اتحادیه عکاسان نیز حساسیت خاص خودش را دارد، در بحث محصولات فرهنگی و تکثیر سی دی و فیلم به افرادی مجوز بدهید که از پیشینه و سابقه خوبی برخوردار باشند.
» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا