اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 9678 مورخ:[1392-12-18 18:46:01]
دایی:می‌خواهم برنامه‌های 3 ساله‌ام را اجرایی کنم/ پیش‌بینی قهرمانی کار سختی است
به خاطر شرایط آب و هوایی و زمین داماش به مازندران آمدیم

دایی:می‌خواهم برنامه‌های 3 ساله‌ام را اجرایی کنم/ پیش‌بینی قهرمانی کار سختی است

 سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قرارداد من با پرسپولیس سه ساله است و می‌خواهم برنامه‌های کاملم را اجرایی کنم.

به گزارش مازند اصناف و به نقل از خبرگزاری فارس، علی دایی در گفت‌وگویی در خصوص دلایل برگزاری تمرینات پرسپولیس در مازندران اظهار داشت: به خاطر شرایط آب و هوایی رشت و چمن مصنوعی داماش تصمیم گرفتیم تا تمرینات خود را که مشابه رشت است در مازندران دنبال کنیم تا با چمن مصنوعی و شرایط آب و هوایی بیشتر آشنا و نزدیک شویم.


وی افزود: کار سختی را در بازی مقابل داماش داریم اما سه امتیاز بازی را می‌خواهیم تا امیدوارانه‌تر به بازی‌های بعدی فکر کنیم. البته داماش برای نیفتادن می‌جنگد و ما برای حضور در کورس قهرمانان می‌جنگیم کار خیلی سخت است.

وی در پاسخ به سؤالی که آیا با توجه به تغییرات باز هم می‌خواهید در پرسپولیس بمانید یا خیر،‌ گفت: من قبلاً هم گفتم قرارداد ما با پرسپولیس سه ساله است و برنامه‌ریزی سه‌ساله کرده‌ام، می‌خواهم برنامه‌هایم را در سه سال اجرایی کنم تا ان‌شاءلله به هدفم برسم.

سرمربی سرخپوشان در پاسخ به سؤالی که آیا قهرمان می‌شوید یا خیر،‌ گفت: پیش‌بینی قهرمانی کار بسیار سختی است و نمی‌شود پیش‌بینی کرد اما با توجه به توان بازیکنانم در تمام بازی‌ها با تمام وجود و برای شادی دل هواداران برای سه امتیاز به میدان می‌رویم تا بتوانیم به هدف‌مان برسیم.
 
 
» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا