اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 9661 مورخ:[1392-12-18 13:32:01]
 « بیانیه اتاق اصناف ایران »

« بیانیه اتاق اصناف ایران »

 جامعه صنفی کشور با تمام ظرفیت و امکانات برای تحقق بخشیدن به دستورات مقام معظم رهبری در اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی آماده است.

به گزارش مازند اصناف و به نقل ازاتاق اصناف ایران : با چراغ راه قراردادن این فرمایش گوهربار مقام معظم رهبری که: ")اقتصاد مقاومتی الگوی الهام بخش از نظام اقتصادی اسلام و فرصت مناسبی برای تحقق حماسه اقتصادی است") با تمام ظرفیت ها و توان خود برای اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی آماده است.


اتاق اصناف ایران جهت هرچه بهتر اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی؛ مشارکت فعالانه ای در حوزه های اقتصادی از جمله تولید، توزیع، خدمات و خدمات فنی خواهد داشت و جهت پیاده سازی این شعار محتوایی و ارزنده تمامی نیروهای صنفی کشور  را بسیج خواهد کرد.
آنچه در حوزه اصناف کمک موثری به  اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی می تواند داشته باشد، توجه هر بیشتر به تولید است زیرا این تولید کشور است که می تواند موانع و مشکلات و خواسته ها و نیازها را پاسخ داده و زمینه را برای حرکت به دیگر بخش های اقتصادی کشور را فراهم کند. بطوریکه اگر تولید کشور را پویا نماییم هم مشکل اشتغال را می توانیم حل کنیم و هم میتوانیم به نیازهای کالایی کشور پاسخ دهیم و از طرفی از وابستگی وارداتی و مصرف گرایی که خود به عنوان آسیبی برای رشد اقتصادی کشور می باشد جلوگیری نماییم.
اتاق اصناف ایران برای اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی، مصرف کالاهایی داخلی را برای آحاد جامعه با هدف حمایت از تولیدات داخلی یک وظیفه میداند و با همین هدف، به دنبال فرهنگ سازی و اجرای شعار "ایرانی کالای ایرانی بخر" می باشد تا از این طریق فرصتی برای خودنمایی و اثبات  توانمندیهای داخلی فراهم شود.
اتاق اصناف ایران با اتکا به جامعه صنفی تحت پوشش خود یعنی سه میلیون واحد صنفی که بیش از 800هزار واحد از این تعداد تولیدکننده می باشد و از طرفی با هفت هزار و 850 اتحادیه صنفی که حدود 40هزار نفرمدیر ومسئول صنفی را در دل خود جای داده و همچنین 355 اتاق اصناف در سراسر کشور و 22میلیون نفر جعمیت صنفی، لبیک گوی رهبری فرزانه انقلاب بوده، و در این مسیر با دل و جان آماده فداکاری و همراهی است.
باشد که همانند همیشه تاریخ، در انجام وظایف ملی و دینی خود برای دفاع از ارزش ها و اهداف سربلند و سرافراز باشیم.
» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا