اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 9579 مورخ:[1392-12-14 12:49:01]
 واکنش سخنگوی دولت به تهدیدات اخیر اوباما

واکنش سخنگوی دولت به تهدیدات اخیر اوباما

سخنگوی دولت با بیان اینکه تمام کسانی که در دولت مسئولیت دارند در صورت تهدید کشور لباس رزم خواهند پوشید گفت: هر کشوری بخواهد اقدام خصمانه‌ای علیه ایران انجام دهد، قطعا پشیمان خواهد شد.

به گزارش مازند اصناف و به نقل از فارس، محمدباقر نوبخت، سخنگوی دولت در نشست خبری امروز خود در پاسخ به سوال خبرگزاری فارس مبنی بر اقدام دوباره رئیس جمهور آمریکا در تکرار تهدیداتش علیه ایران و موضع دولت ایران در برابر این اظهارات گفت: آنچه در توافقنامه ژنو بین ایران و کشورهای 5 + 1 بود متن توافق شده است که مورد توجه ما قرار دارد  و ما اصلا به اظهارات مطرح شده از سوی طرف مقابل ورود نمی کنیم.


وی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی خود را مغبون می داند تصریح کرد: آمریکایی ها نیز در سخنرانی های خود گفته اند که دوست نداشتند این اتفاق بیفتند ولی کاری از دستشان بر نمی آمده است. 

نوبخت ادامه داد: نتایج مذاکرات، رژیم صهیونیستی ر ا وادار به عکس العمل کرده است.

سخنگوی دولت ادامه داد: دولت مواضع رهبری را مد نظر دارد و تمام کسانی که در دولت مسئولیت دارند نشان دادند که هر وقت کشور دچار تهدید شود برای دفاع از کشور لباس رزم خواهند پوشید. 

وی با بیان اینکه هر کسی بخواهد اقدام خصمانه ای انجام دهد قطعا پشیمان خواهد شد، خاطرنشان کرد: ما این  موضوع را در زمان خود نشان می دهیم ولی امروز چیزی که در دستان ماست توافقنامه ژنو است.
 
» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا