اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 954 مورخ:[1391-05-25 21:36:01]
یکی از عوامل اتحاد مسلمین روز قدس است
مدیر حوزه علمیه استان بوشهر

یکی از عوامل اتحاد مسلمین روز قدس است

یکی از عوامل اتحاد مسلمین در 30 سال گذشته برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس و اعلام همبستگی با مردم مظلوم فلسطین و اعلام انزجار از اشتغال بیت المقدس به عنوان قبله اول مسلمین بوده است.به گزارش نجبا و به نقل از
پایگاه خبری تحلیلی سپاس -در آستانه راهپیمایی روز جهانی قدس گفتگوی سایت مذکور با حجت الاسلام و المسلمین خدری را انتخاب نمودیم که در پی می آید:

1- با توجه به اینکه در آستانه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس هستیم نظر خود را دراین خصوص بفرمایید؟

یکی از عوامل اتحاد مسلمین در 30 سال گذشته برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس و اعلام همبستگی با مردم مظلوم فلسطین و اعلام انزجار از اشتغال بیت المقدس به عنوان قبله اول مسلمین بوده است و قطعاً یکی از عوامل بازدارنده که سرعت تسلط استکبار بر جهان اسلام را بسیار کند کرد و تاثیر دشمنی های آن را به حداقل رساند همین راهپیمایی ها بوده است.

2- به نظر شما چه ارتباطی بین راهپیمایی روز جهانی قدس و بیداری اسلامی وجود دارد؟

به جرات می توان ادعا کرد یکی از عوامل بیداری اسلامی، برگزاری راهپیمایی های روز جهانی قدس در 30 سال اخیر بوده است. راهپیمایی های روز قدس به تدریج توده های مسلمین و نخبگان جهان اسلام را نسبت به مسائل مسلمین بیدار و حساس کرد و در نتیجه بیداری اسلامی در اکثر کشورهای اسلامی اتفاق افتاد.

3- به نظر حضرتعالی راه مقابله با ترفندهای استکبار جهانی چیست؟

استکبار جهانی به فرماندهی آمریکا و اسرائیل از زمان موجودیت پلیدشان همواره از هر ابزاری برای رسیدن به اهدافش سوء استفاده کرده است و امروز حتی از بیداری اسلامی هم سوء استفاده می  کند. از استکبار جهانی نباید هراسید، تجربه پایداری و مقاومت ملت شریف ایران و حزب الله لبنان نشان داد که هیمنه و قدرت استکبار، پوشالی و حقیقتاً به سان خانه عنکبوت است؛ « و اِنّ اوهن البیوت لبیت العنکبوت». بهترین راه مقابله با استکبار و به زانو در آوردن آن مقاومت و پایداری با محوریت مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) است.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا