اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 951 مورخ:[1391-05-25 21:03:01]
جهش اضطراب عمومی در مناطق اشغالی
افزایش اقدامات حفاطتی در تل آویو

جهش اضطراب عمومی در مناطق اشغالی

در تل آويو اقدامات حفاظتی به طور چشمگیری افزایش یافته است . اسرائیلی ها از اقدامات تلافی جویانه متعاقب حمله به ايران به طور فزاینده ای وحشت زده و مضطرب اند.فرماندهی جبهه نیروهای دفاعی اسرائیل گفت: در عرض 15 دقيقه  یک سوم از مقامات منطقه ای آماده برای مقابله با مواقع اضطراری ميشوند که مشکلی اصلی در مناطق دور افتاده وجود دارد.

به گزارش نجبا و به نقل از حکمي نيوز،

"  اتان آرکبي "مدير پروژه توزيع ماسک هاي شميايي در مصاحبه با کانال 10 اسراييل گفت: فقط به اندازه 60 درصد مردم اسرائیل ماسک وجود دارد.
شرکت هاي مهندسین ساختمان نیز گزارش داد که آنها قادر به مقابله با هجوم درخواست برای بازرسی ساختمان ها و ساخت پناهگاه هاي زير زميني نيستند وبراورده کردن تمامي خواسته ها از توانشان خارج است.


با توجه به صحبت هاي  فرماندهی جبهه، تنها 53 درصد از جمعیت دارای ماسک های ضد گاز و تنها 30 درصد خانوارها دارای یک اتاق ایمنی تقویت شده هستند. یک چهارم از جمعیت از يک پناهگاه امن در ساختمان برخوردار نيستند .

نکته قابل توجه اينجاست که در طول اين هقته اسراييل مانور هاي زيادي در خصوص آمادگي مقابله با حملات موشکي انجام داده است ازمانور اطلاع رساني پيامکي تا آموزش ماسک گذاري و اقداماتي که هنگام حملات بايد انجام داد و ساخت پناهگاه ها در دستور کار مهندسين و دولت.اگر اسراييل مدعي است که سپر موشکي ناتو و اسراييل نميگذارد موشکي وارد اسراييل شود پس اين همه وحشت و اضطراب نشان از چيست؟

اما چيزي که حائز اهميت است اين است که مردم اسراييل بيشتر احساس خطرميکنند و باور دارند که جنگي سر مي گيرد تا مردم ايران.


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا