اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 9457 مورخ:[1392-12-07 20:52:01]
برگزاری نمایشگاه بهاره از 12 اسفند در ساری
رئیس اداره صنعت معدن و تجارت ساری در گفتگو با مازند اصناف خبر داد:

برگزاری نمایشگاه بهاره از 12 اسفند در ساری

 نمایشگاه بهاره از 12 اسفند ماه بمدت ده روز در ساری برگزار خواهد شد.

 اختصاصی مازند اصناف / حسن قربان زاده - به گزارش خبرنگار ما اسماعیل هادی نژاد رئیس اداره صنعت معدن و تجارت ساری  گفت: نمایشگاه بهاره در مرکز استان همچون سالهای پیشین در ساری برگزار خواهد شد.

وی در ادامه تصریح کرد: این نمایشگاه از 12 الی 21 اسفند با حضور بیش از 300 غرفه در بخش های پوشاک , آجیل و خشکبار, کیف , کفش , مواد غذایی و ... در کیلومتر 7 جاده ساری - نکا برگزار خواهد شد.

هادی نزاد در ادامه افزود: تقریبا 45%  از مجموع غرفه داران واحد های تولیدی می باشند که این امر هم در قیمت و هم در کیفیت شرایط مطلوبی را برای بازدید کنندگان فذاهم خواهد ساخت.

وی در بخشی دیگر از سخنانش با اشاره به تخفیفات 15% اقلام این نمایشگاه در مقایسه با بازار اظهار داشت: شعار و هدف ما از برپایی نمایشگاه فروش بهاره  ارائه کیفیت و قیمت مناسب  اقلام عرضه شده به شهروندان و بازدید کنندگان از این نمایشگاه است. ضمن اینکه ما تخفیفات 15 % را برای بازدی کنندگان و خریداران اقلام نسبت به بازار در نظر گرفته ایم.

هادی نژاد در خاتمه با اشاره به عدم برگزاری نمایشگاه های فروش بهاره در شهرهای مجاور ساری گفت: عدم برگزاری نمایشگاه بهاره در شهر های مجاور ساروی سبب شده تا متقاضیا ن امسال جهت اخذ غرفه  بیش از ظرفیت  در نظر گرفته شده   باشد. البته ا سعی کردیم علی رغم ینا قرار دادن الویت به واحد های صنفی مرکز استان از شهر و استان های مجاور نیز استفاده کنیم.

» برچسب ها : , رئیس , اداره صنعت , معدن , تجارت ساری , نمایشگاه بهاره , هادی نژاد , ساری , رئیس , اداره صنعت , معدن , تجارت ساری , نمایشگاه بهاره , هادی نژاد , ساریمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا