اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 9446 مورخ:[1392-12-07 15:30:01]
امروزه دانشجویان با بدترین آرایش در کلاس درس حاضر می‌شوند
نماینده ولی فقیه در مازندران:

امروزه دانشجویان با بدترین آرایش در کلاس درس حاضر می‌شوند

 نماینده ولی فقیه در مازندران با انتقاد از اینکه امروزه دانشجویان با بدترین آرایش در کلاس درس حاضر می‌شوند، گفت: احیای امر به معروف و نهی از منکر نیازمند همفکری همه نهادها است.

به گزارش مازند اصناف و به نقل از فارس، آیت‌الله نورالله طبرسی ظهر امروز در جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر مازندران در حوزه علمیه خاتم الانبیاء بابل اظهار داشت: ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر از زمان حیات آیت‌الله هادی روحانی نماینده فقید رهبری در مازندران شکل گرفت و تاکنون نیز با جدیت به فعالیت خود ادامه داده است.


وی با اشاره به اینکه جذب منکر بهتر از معروف انجام می‌شود، افزود: طبیعت انسان به گونه‌ای است که دزد است و منکرات را راحت‌تر از معروف می‌پذیرد و براین اساس دشمنان از طریق هجمه‌های فرهنگی با اشاعه فساد و فحشا درصدد هستند بی‌بند و باری را در کشور ما رواج دهند.

طبرسی بیان داشت: امروز دشمن به این نتیجه رسیده است که از طریق فیزیکی و جنگ‌های نظامی نمی‌تواند به خواسته‌های خود دست یابد بنابراین می‌خواهند با تهاجم فرهنگی کشور ما را مغلوب کنند.

نماینده ولی فقیه در مازندران تصریح کرد: امروز به دلیل خالی شدن جامعه از فرهنگ ناب محمدی و احمدی، اعتیاد و طلاق در جامعه ما رواج یافته است که مسئولان باید با انجام فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر این فرهنگ ناب را در جامعه تقویت کنند.

وی با استناد به سخنان امام راحل که دانشگاه مبداء همه تحولات است، اذعان داشت: جای بسی تاسف است امروزه دانشجویان با بدترین آرایش در کلاس درس حاضر می‌شوند حال آنکه با توجه به این وضعیت برای احیای امر به معروف و نهی از منکر ابتدا باید همه تفکرات یک کاسه شوند.

طبرسی افزود: یکی از دلایل مهم موفقیت پیامبران و ائمه معصومین یک کاسه کردن تفکرات مردم برای احیای دین ناب محمدی بوده است.

نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به فرارسیدن ایام نوروز از استاندار مازندران خواست در جلسه‌ای با حضور فرمانداران استان و دستور راه‌اندازی ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر در تمام شهرها از بروز هرگونه فساد و بی‌بند باری جلوگیری کند.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا