اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 9445 مورخ:[1392-12-07 15:27:01]
آغاز طرح نوروزی پلیس راهور مازندران از 17 اسفندماه
رئیس پلیس راهور استان مازندران خبر داد

آغاز طرح نوروزی پلیس راهور مازندران از 17 اسفندماه

 طرح نورزوی پلیس راهور استان مازندران با بیش از 700 پرسنل این ارگان از 17 اسفندماه سال جاری در مازندران آغاز می‌شود.

به گزارش مازند اصناف و به نقل از فارس، داوود قاسمیان بعد از ظهر امروز در همایش پلیس راهور استان مازندران اظهار داشت: پلیس اقتدار خویش را مدیون تعامل و همکاری با مردم است.


وی تصریح کرد: یکی از نقاط قوت و ارزشمند پلیس مردمی بودن این نهاد انقلابی است.

رئیس پلیس راهور استان مازندران با اعلام اینکه امروز امنیت مهم‌ترین مولفه زندگی خوب است، گفت: در صورت غفلت در این مسئله در سایر بخش‌ها نیز دچار مشکل می‌شویم.

وی اضافه کرد: در امنیت اجتماعی ساز و کار پلیس جلب اعتماد عمومی و مشارکت دادن مردم به عنوان سرمایه اجتماعی است.

قاسمیان روز آمدی پلیس را یکی از مولفه‌های توسعه پایدار در هر جامعه ذکر کرد و اظهار داشت: امروز پلیس در کشور از امکانات روز برخوردار است.

این مسئول در ادامه از کاهش 10 درصدی تصادفات در سطح شهرهای استان مازندران خبر داد و تصریح کرد: با توجه به شلوغ بودن معابر شهری 20 درصد کل تصادفات شهرهای مازندران کاهش پیدا کرد.

رئیس پلیس راهور استان مازندران در ادامه از اجرای طرح نوروزی پلیس مازندران در تاریخ 17 اسفند ماه سال جاری خبر داد و گفت: طرح نوروزی پلیس در دو مرحله اجرا می‌شود.

وی تعداد نیروهای پلیس راهور استان مازندران در سطح معابر استان مازندران را 700 نفر با تجهیزات کامل اعلام کرد و تصریح کرد: برنامه‌ریزی برای کاهش ترافیک شهری نیز در دستور کار پلیس قرار دارد.

این مسئول در پایان از برنامه‌ریزی پلیس مازندران برای جلوگیری از ترافیک در سطح مرکز استان مازندران خبر داد و گفت: در صورت باز شدن کمربندی ساری بار ترافیکی مرکز استان مازندران در این محور به شدت کاهش پیدا می‌کند.

» برچسب ها : , 17 , اسفند , طرح , نوروزی , پلیس , مازندران , 17 , اسفند , طرح , نوروزی , پلیس , مازندرانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا